Program do liczenia kombinacji !!

Kooliber

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2008
Posty
2
Witam ostatnio zainteresowalem sie delphi mam juz kilka prostych programikow ale teraz wpadlem na swietny pomysl programu ktory napewno by sie przydal kazdemu.
Wiec szukam doswiadczonej osoby ktora pomogla by mi w napisaniu programu do liczenia kombinacji
np. pyta sie nas program na ile znakow jakie to maja byc znaki i ma nam pokazac wszystkie jego kombinacje
np. wpisujesz mu 4 znaki a on ci podaje wszystkie mozliwe kombinacje
1234
2134
3124
4123
itd...
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Są od tego programy. Służą do łamania haseł metodą brute-force (czyli po prostu wszystkich możliwych kombinacji) lub generatory słowników do takich programów (zapisują wszystkie kombinacje do pliku).

A jak chcesz policzyć to robi się to tak: liczba znaków do podstawienia^długość ciągu, np. jeśli podstawiamy 0123456789 (jest 10 znaków) i chcemy uzyskać 5 cyfrowy ciąg to jest: 10^5 = 100 000 kombinacji.
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
na matematyce cie tego naucza ;] permutacje itp
 

sebik90

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 15, 2006
Posty
233
Bez urazy ale wedlog mnie nie przyda sie osoba myslacym, gdyz takie cos bardzo latwo sobie wyobrazic a po drugie po co to komu ?? Ktos bedzie lamal szyfry w klutkach do rowerow ??
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
wiesz co tego typu rzeczy przydaja sie np. na konkursach a takze do brute-force ;]
pozatym podaj mi wszystkie kombinacje liter a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o ot tak sam na kartce ;]
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Taa, od razu generator numerów do dużego lotka...
 

Kooliber

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 23, 2008
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(sebik90 @ 23.07.2008, 21:20) <{POST_SNAPBACK}></div>
Bez urazy ale wedlog mnie nie przyda sie osoba myslacym, gdyz takie cos bardzo latwo sobie wyobrazic a po drugie po co to komu ?? Ktos bedzie lamal szyfry w klutkach do rowerow ??[/b]

Mi takie cos jest potrzebne do laczenia kabli od swiatel mam tam po 6 kabli z 2 stron wiec wiesz jak bym mial szybko pokazane wszystkie kombinacje to bym kazda sprawdzil oddzielnie a na kartce papieru to bym tracil w chu.. czasu wiec sie przyda
<


To pomoze ktos mi taki program zrobic albo ma juz taki to kontakt do mnie 8318286 gg
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Mi takie cos jest potrzebne do laczenia kabli od swiatel mam tam po 6 kabli z 2 stron wiec wiesz jak bym mial szybko pokazane wszystkie kombinacje to bym kazda sprawdzil oddzielnie a na kartce papieru to bym tracil w chu..[/b]
wow, to Ty jesteś jak saper ^^ pierwszy raz słysze o tym żeby ktoś to robił metoda brute force xD

Taa, od razu generator numerów do dużego lotka...[/b]
o! xD tylko żeby jeszcze trafiał XD

wiesz co tego typu rzeczy przydaja sie np. na konkursach a takze do brute-force ;][/b]
z tego co zrozumiałem z Twojej wypowiedzi to dobre haxiory generują sobie hasła w jakimś programie a później wpisują każde pokolei ręcznie? xD

co do konkursów, zaintrygowało mnie to xD możesz objaśnić? xD

pozatym podaj mi wszystkie kombinacje liter a,b,c,d,e,f,g,h,i,j,k,l,m,n,o ot tak sam na kartce ;][/b]
wszystkich kombinacji nawet program CI nie pokaże jeśli nie podasz liczby znaków ;p
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
na konkursach typu np. pjwstk sa czesto zadania gdzie trzeba cos takiego zrobic.

co do dobrych haxorow to chodzi mi o to ze najprostrzy przyklad lamania hasla np. do archiwum rar metoda brute force.
 
Do góry Bottom