Program do podglądania Pulpitu

butek123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 26, 2009
Posty
12
Witam.
Poszukuję programu pod Windows XP, który udostępni mi zdalny dostęp do komputera ofiary w trybie graficznym. Na forum znalazłem parę ciekawych tematów o tego typu programach m.in. Radmin. Niestety ofiara musi potwierdzić połączenie podając IP klienta, a to mi przeszkadza bo nie chcę żeby ofiara widziała moją obecność.
<
Program nie musi mieć żadnej opcji sterowania, jedynie podgląd wyświetlacza. Proszę o pomoc w poszukiwaniu, jeśli ktoś zna takowy program proszę napisać w tym temacie.
Dzięki.
<
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
hxv pisal na ten temat tutorial.
poszukaj w dziale tutoriale
 

neig666

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2013
Posty
2
Witam.
Jak zabezpieczyć się przed podglądaniem w firmie,jakie porty zablokować.Podglądającego zdradza tylko ruch myszki,komenda netstat nic nie wykrywa.
 

mto9

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 20, 2011
Posty
81
Polecenie netstat -ano, uzyskasz listę otwartych połączeń wraz z ID procesu, który dane połączenie nawiązał, najprościej po prostu zabić ten proces. Jeżeli administrator nie ograniczył wam żadnych uprawnień to nie powinieneś mieć z tym problemu.
 

neig666

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 18, 2013
Posty
2
system przygotowałem sam,jest dodany do domeny,mam prawa administatora.Jak rozpoznać to połączenie na liście?
 

paka747

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2011
Posty
4
system przygotowałem sam,jest dodany do domeny,mam prawa administatora.Jak rozpoznać to połączenie na liście?

Nawet Jeśli zabijesz proces to pojawi się ponownie po kilkunastu sekundach i trojan nadal będzie działał na korzystając z innego portu. Musisz pozbyć się źródła problemu a nie zabijać procesy.
 
Do góry Bottom