Program .. / Nie spamer ;>

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Hello,
Szukam szukam.. ale nie widze ;> same spamery itp ;> a szukam czego "innego"
smile.gif


Moja grupa na studiach liczy ok 80 osob.. chcialbym sie dowiedziec.. czy tworzyl ktos z Was kiedys program do "masowej korespondencji" (ale nie takiej jak jest na GG, ze zaznaczam wszystkich i "wyslij").. ;] Zeby kazda wiadomosc zostala wysylana prywatnie.. ;>
W programie potrzebne by byly w sume 2 okna.. pierwsze na tresc.. drugie na numery..
smile.gif
..

Cos w stylu..

Treść: "..."
Numery: 1234567, 2345678, 3456789, itd..
[Wyślij]

<


Prosty program bez zadnych dodatkow
smile.gif
..

Moze ktos pomoc
<
?..
 

LPU

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 17, 2007
Posty
104
Extra The
smile.gif
) jeszcze 1 rzecz ;> powiedz mi.. za kazdym razem bede musial podawac te numery od nowa?
smile.gif


Praktycznie o to mi chodzilo
smile.gif
.. jestes WIELKI
smile.gif
..
 

The

Użytkownik
Dołączył
Maj 16, 2008
Posty
285
Wszystkie od początku, nie zapisuje
<
Jeżeli chcesz, mogę dodać obsługę rejestru i to do niego będzie to wszystko wwalało
<
 

Kimi

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2009
Posty
4
Czy może ktoś wrzucić na inny serwer pilnie potrzebuje, muszę powiadomić userów mojej www prze gg o ważnej akcji.

Proszę proszę
smile.gif
 
K

Khalt

Gość
Napisz sam XD.
W Delphi zajęłoby Ci około 10 minut. Tylko mógłbyś mieć problem z zaimportowaniem listy kontaktów z serwera. Ale to też da się załatwić w inny sposób.
 

Verona

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2008
Posty
4
Tak się składa że jakiś czas temu pisałem identyczny (nie widziałem tamtego z pierwszej strony) program do masowych wiadomości. Służy on administratorowi pewnej strony do wysyłania masowych wiadomości do chętnych użytkowników. Nie mam pewności czy jeszcze działa, ale powinien. Jest o dopracowany, i nie trzeba wciąż wpisywać na nowo numerów, możemy wybrać ip serwera GG itp. Niestety popełniłem pewien błąd pisząc program, i ponieważ nie mam już źródła, to użytkownik musi skopiować folder Skins do C:/, w przeciwnym razie program będzie miał jasny wygląd z ciemnymi buttonami, a po wykonaniu tej czynności będzie się prezentował tak jak powinien.

Link: www.familyguysite.pl/GGSender.rar (http://www.familyguysite.pl/GGSender.rar)

W razie czego proszę pisać. Jeśli jakiś AV coś wykryje, to proszę pamiętać że to przez to, iż użyty komponent jest przez niektóre osoby wykorzystywane to pisania trojanów (kontakt między serwerem a klientem), lecz w tym przypadku został on wykorzystany do poprawnych, opisanych w temacie celów.

Pozdrawiam
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Nie ma to jak delphi i parę komponencików co? 10 minut, program śmiga a ty dalej nie umiesz programować?:)
 

Verona

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 9, 2008
Posty
4
wtf?

Nie ma to jak delphi i parę komponencików co? 10 minut, program śmiga a ty dalej nie umiesz programować?:)

Jeśli to było do mnie, to albo masz jakieś urazy do Delphi lub do mnie, albo jesteś zwyczajnie głupi. Ktoś prosił o program, więc go dałem. Co za różnica czy był on zrobiony w Delphi, C#, c++ czy czym innym? Czy dla użytkownika jest to ważne? Skoro tak nie lubisz delphi, i nim gardzisz, to po prostu go nie używaj, i nie komentuj osób w nim piszących, czyli mnie.

I co z tego że to prosty program, oparty na komponencie? Czy ja go tutaj sprzedaję? Udostępniam za darmo z własnej woli, choć nikt mnie do tego nie zmusza. Program robiłem w niecały jeden dzień, gdyż liczył się czas.

I nie wiem po czym twierdzisz że nie umiem programować. I czy to zresztą ważne? Skoro ty jesteś takim profesjonalistą, i to jest 10 minut, to dlaczego nie poświęcisz ich i nie napiszesz dla tych osób tego programu? Najpierw zrób coś samemu, a potem komentuj to co ja zrobiłem. Co tacy ludzie jak ty robią w sieci :eek:

Cieszę się że moderator wykazał się dojrzałą postawą. Dziękuję
 
Ostatnia edycja:

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
Nie mam urazy do Delphi ani do programistów w nim piszący, jedynie do czego to do kiepskich komponentów pisanych na kolanie, dziurawych i niewydajnych. Nie bierz tamtego posta jako obrazę w twoim kierunku. Koniec OT
 
Do góry Bottom