[program] Pan Reklama 1.0

nitr0

Użytkownik
Dołączył
Maj 15, 2007
Posty
537
musiałeś się pomylić w danych do logowania. albo skopał autor
smile.gif
 

Kimi2007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2008
Posty
7
Program bardzo Fajny, gratulacje dla autorów... Lecz mam dwa pytanka:

1) Jak dodać numer do numerów gotowych ???
2) Czy jest możliwość żeby program zapisywał ostatni numer na którym skończył (w rozsyłaniu rosnącym) w pliku tekstowym lub innym ???

Pozdrawiam
Kimi
 

Kimi2007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2008
Posty
7
Dziś odpaliłem programik, założyłem nowy numer i zacząłem rozsyłać najpierw dałem żeby wysłało na mój numer i nie doszło, kto wie czemu ???
 

Maly spamerek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2008
Posty
2
<div class='quotetop'>CYTAT(Kimi2007 @ 13.06.2008, 13:00) <{POST_SNAPBACK}></div>
Dziś odpaliłem programik, założyłem nowy numer i zacząłem rozsyłać najpierw dałem żeby wysłało na mój numer i nie doszło, kto wie czemu ???[/b]
Mam to samo luguje spie pod karzdy adres gg i nie wysyla zadnych wiadomosci probowalem wyslac na swoje gg i lipa
moze ktos pomoc???
 

Kimi2007

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 9, 2008
Posty
7
<div class='quotetop'>CYTAT(Maly spamerek @ 13.06.2008, 21:13) <{POST_SNAPBACK}></div>
Mam to samo luguje spie pod karzdy adres gg i nie wysyla zadnych wiadomosci probowalem wyslac na swoje gg i lipa
moze ktos pomoc???[/b]

Problem Rozwiązany
smile.gif
Gdy nie rozsyła zapisz sobie Konfiguracje potem zrestartuj program i juz działa
smile.gif
Leci 3000ms
smile.gif
 

karololszak

Użytkownik
Dołączył
Marzec 4, 2008
Posty
130
jeśli komuś nie działa [tutorial] :

to weźcie jakiegoś edytora plików .exe ( ja używam eXeScope a wcześniej ResHacker ) zmieńcie IP servera na nowe IP serverów Gadu-Gadu . ( jest zaznaczone tutaj ->
dlahakercomplcp5.png

( klucze - Resource > RCData > TFORM1 )


( aby w exeScope nie było " szyfru ;) " , kliknijcie guzik z prawej od znaku A->a ( duże a, strzałka, małe a )
( nieraz w ResHacker'ze nie działa tak, jak powinno [czyli nic nie widac] - no trudno ..... )



I jeszcze jedno - lista serverów gg
 

lasek_99

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2007
Posty
152
Hmm... Jeżeli chodzi o moją opinię to program taki sobie :/
m.in brakuje:
Kod:
try
except
end;
I przy wyłączonym serwerze GG nic nie robi
<
3/10
 

tigras

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 23, 2006
Posty
4
Próbuję edytować plik eXeScope, ale jak chcę zapisać to wyskakuje okienko, że nie jestem zarejestrowany :|
 
Do góry Bottom