Programator ATMELI

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Mam takie male pytanko, czy ktos bawi sie programowaniem procesorow ATMEL - inaczej - czy bawi sie w programowanie procesorow serii MCS-51 ???. Pytam bo potrzebuje programatora do duzych atmeli - takie uklady scalone z 40 wyprowadzeniammi ?.Nom zaczolem juz taki robic i pisac dla niego oprogramowanie eal wiadomo ze na pewno zejdzie mi w cholere czasu z dopracowanie tego. Do tej pory kozystalem z programatorow z uczelni ale studia sie skonczyly to i sie skonczyl dostep do programatorow.W Praktycznym Elektroniku (nie Elektronice praktycznej) w numerze 4/99 byl fajny schemaci - mialem ten numer ale porzyczylem i mi go amba wciela wiec mam taka prosbe ze jezeli ktos ma ten numer to niech mi podesle schemat - a moze macie rowniez program PROGAT do niego (mam ale w wersji demko).W ostatecznosci moze byc bez programu to sobie go sam napisze ale chodzi mi o schemat elektroniczny - taki gotowiec jest juz sprawdzony w dzialaniu nie to co wlasne projekty - wiec jak ktos ma zeskanowany albo ma na archiwalnej plytce EP to prosilbym o podeslanie mi [email protected].Z gory thx.
Aha jak macie plytki PE to moze sie jeszcze ktos szarpnie i mi podesle pare archiwalnych numerow ????.Wogole jesli temat MCS-51 jest ciekawy to moze sie ktos do dyskusji znajdzie
WESOLYCH SWIAT
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
smile.gif
 
Do góry Bottom