Programowanie > Delphi i ogółem całe forum!

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Witam!
Nie było mnie jakiś czas na HCP i jestem trochę nie w temacie. Co się dzieje z działem o programowaniu w Delphi?
Czemu tak nagle zastygł i już nikt nie pisze? Pamiętam jak co 10 minut były nowe tematy/posty...
Jestem specjalistą w tym zakresie (no i nowicjuszem w zakresie C++) i lubię pomagać innym...
Pozdrawiam, DJ Klawisz ;)
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
to napisz jakis ciekawy poradnik ;)
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
Wiesz Delphi robi się mało popularne... jak jesteś takim specjalistą to napisz do mnie, może będę miał coś czym chciałbyś się zająć :p Look w blog ;)
 

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Taaa... Odezwałbym się ... Napisałęm PW, ale masz skrzynkę zawaloną i nie dojdzie... xD
Napisz do mnie na GG[NA GG MIEJSCE JEST W PROFILU]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
I3L4D3 - hyh czemu zmieniłeś konto ? :D Miałeś opinie nie to po Twojej myśli ? XD
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Taki żarcik mi się przypomniał: zorganizowano kiedyś konferencję dobrych programistów Delphi ale jeden zachorował, a wtedy drugi powiedział że sam nie będzie jechał. :)
 

Klawisz95

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 24, 2010
Posty
54
Zmieniłem - bo straciłem dostęp do tamtego konta. Nie pamiętam hasła, nie pamiętam e-maila jakiego zakładałem. Pozatym ksywka I3L4D3 (Blade) już nie aktualna... W klubach zwią mnie jako DJ Klawisz... Więc trzeba było się przystosować do tego :)

A Ty kanar - to co miałeś dla mnie do "roboty"... Na blogu widziałem że pracujesz nad jakąś gierką... :D
 
Do góry Bottom