PROGRAMOWANIE SIECIOWE W C++

G

Guest

Gość
cyt ""Viperek jak widzisz jest starym Haxorem i MA racje. Dumnie nosi znak Moderatora doradza ludziom w trudnych sparawach jednak nie dokonca pomogl jak sadze.
Pierwszy krok to poznanie jakichs technik, budowy podstawowych sieci komputerowych pakietach protokolach itp. itd. - HaXor cale zycie sie tego uczy.
Drug krok to to co powtarzam juz kilka razy dzisiaj w moich postach - PROGRAMOWANIE SIECIOWE! ""

Mi chodzi gdzie mozna znalesc kurs takiego programowania sieciowego..................??????????
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Powiem Ci ze osobiscie kupilem ksiazki na ten temat w ksiegarni. Wiem ze nie wszystkich na to stac - szczegolnie ze tego typu ksiegi sa baaaardzo drogie jak na kieszen przecietnego polaka - ale tylko tyle moge powiedziec.
W necie znalazlem tylko kurs podstawowy C ale nic a nic wiecej. To wlasnie zmusilo mnie do kupna. Adamie (wywnioskowalem ze tak sie nazywasz) ludzie do mnie pisza ze wszystkich stron ze radze im kupno ksiazki z kiegarni a nie podaje zadnych linkow. Prawda jednak jest taka ze chociaz niekoniecznie nie ma zadnych stron na ten temat, to na pewno jest ich malo i albo sa juz przystosowane do ludzi ktorzy na codzien paraja sie programowaniem sieciowym albo zawieraja szczatkowe informacje.
Jezeli kiedykolwiek znajde chwilke czasu to moze przeskanuje choc czesc ksiazek i wrzuce je dla was na jakis serwer, ale prowadze dosc zajety tryb zycia (o czym juz gdzies wspomnialem) i zdaje mnie sie ze nie zdolam zeskanowac wszystkiego tak szybko. Sa to dwie wielkie ksiazki kazda po (srednio) 1200 stron czyli razem 2400 - 1200 skanow * 1min/str= 1200min/60min = 20h - doliczajac poslizgi i czas przekladania kartek bedzie to rowno DOBA.
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Wejder prosze o udostepnienie innym tych ebookow a jak nie wiesz jak to zrobic to wyslij mi na email. "UCZ SIE OD INNYCH BY MOC POMAGAC"
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Otwieranie i zamykanie CD mozna uzyskac za pomoca odpowiedniego klucza w rejestrze, podobnie zreszta zas jak z autoodpalaniem progzow. Jezeli cel uzywa Windy to wystarczy napisac wiadomosc w html-u (uzyj Outlooka) i w tle wiadomosci dodac co trzeba - jave, activeX-a. Do strzelania cytatow uzywaj Quote ->adam13.
To bylo w krocie, wiedziec wiecej to pisac! 8)
 

Atid

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 2, 2002
Posty
589
Originally posted by I_v0
Otwieranie i zamykanie CD mozna uzyskac za pomoca odpowiedniego klucza w rejestrze, podobnie zreszta zas jak z autoodpalaniem progzow. Jezeli cel uzywa Windy to wystarczy napisac wiadomosc w html-u (uzyj Outlooka) i w tle wiadomosci dodac co trzeba - jave, activeX-a. Do strzelania cytatow uzywaj Quote ->adam13.
To bylo w krocie, wiedziec wiecej to pisac! 8)
---- Hm... nie widzialem do tego pytania ale ok. adam13 daje ci link do strony o programowaniu - najlepsza jaka widzialem po polsku http://www.binboy.org/ . I_v0----- jak chcesz to ja mam skaner i duzo czasu. Mozemy sie dogadac na priv'ie jesli faktycznie chcesz tak pomoc.
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
Juz wyslalem do Atdia wiadomosc na priva - moze niedlugo bedziecie sie cieszyc pelnym kursem programowania sieciowego. A pozatym to moze ktos z was wie cos na temat programowania obiektowego w C/C++ oczywiscie. 8)
 
G

Guest

Gość
OKI TO JAK BEDZIE KTOS MIAL JAKAS KSIAZKE O C++ TO WALIC NA PRIV;-) ja tez mam rozne bajerki np ksiazke o direct
 

Shogun

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
160
Wejder--> Moze zostaw te ebooki na ftp (jesli mozesz)!?bo mysle ze wielu chetnych by sie tu znalazlo do poczyatnia o progarmowaniu sieciowym
I_v0--> PAMIETASZ obiecales mi ze myslesz mi na maila jakies tytul ksiazek watrych kupienia i przeczytania. Czekam niecierpliwie n tego maila!
 
Do góry Bottom