Projekt SideDownloader - ściąganie nigdy nie było prostsze!.

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Projekt SideDownloader to program do ściągania plików (filmów, muzyki) z serwisów takich jak youtube.com, wrzuta.pl.. i z czasem innych.. :)
Program posiada własną wyszukiwarkę plików dzięki której szybko znajdziemy to co nas interesuje.. a wyniki zostaną przedstawione w prosty i klarowny sposób.. od dziś nie będziesz musiał/a chodzić po serwisach żeby ściągnąć swój ulubiony teledysk jedna wyszukiwarka do wszystkiego!. Program posiada także możliwość kolejkowania plików..
Jest to wersja 1.0 umożliwia ona pobieranie tylko plików z strony wrzuta.pl jednak na dniach program zostanie rozbudowany o dodatkowe opcje.



Download na stronie: http://www.sidedow.norbnet.pl/
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Działa świetnie
smile.gif

Dobra robota Korniku
smile.gif
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
no programik cool , ale lepiej bys sie wzial za to prawko Łukaszu , na zdrowie Ci bardziej wyjdzie
smile.gif
powodzenia
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
Originally posted by bismak
Jak coś pobiore to jakim programem to otworzyć?

Filmy pobierane z wrzuty mają format *.FLV


Możesz je otwożyć za pomocą :
FLV Player 1.3.3
http://www.idg.pl/ftp/pc_11975/FLV.Player.1.3.3.html

Nowa wersja odtwarzacza wideo, który umożliwia oglądanie filmów zapisanych w formacie flash. Prosta obsługa i intuicyjny interfejs umożliwiają oglądanie obrazu w standardowym lub powiększonym rozmiarze. Program zawiera Flash 8 OCX i korzysta na najnowszego komponentu FLV Playback. Niestety wadą rozwiązania jest ogromne obciążenie procesora w trybie pełnoekranowym. Użytkownik może zamiast ścieżki na dysku wskazać adres internetowy zawierający strumień wideo.[/b]


Down: Wiem ... ale on sie pytał czym odtworzyć a nie jaki kodek potrzebny ... urzywam FLV Player'a więc mu go poleciłem
<
 

Zero_Cool

Użytkownik
Dołączył
Listopad 1, 2006
Posty
206
wojtekingim tu nie chodzi o playera tylko wlasciwie o kodeki , wystarczy ze bedziesz mial jakis K-LITE CODEC PACK i se dowolnym playerem otworzysz pliki FLV , bylo juz o tym na forum , pamietam ze gdzies to juz pisalem
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Tego typu aplikacji jest wiele. Ale brawa należa sie za wyszukiwanie plikow, kolejkowanie plikow, transfer. Gratulacje
smile.gif


P.S. Co do formatow plikow sciagnietych z wrzuta.pl, pliki audio ( mp3) wystarczy dopisac koncowke ".mp3". Co do flv to program wyzej, albo przekonwertowac na wma, avi etc. Google.pl.
 

Kornik52

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 12, 2004
Posty
848
Originally posted by lade
P.S. Co do formatow plikow sciagnietych z wrzuta.pl, pliki audio ( mp3) wystarczy dopisac koncowke ".mp3". Co do flv to program wyzej, albo przekonwertowac na wma, avi etc. Google.pl.
Program automatycznie dodaje rozszerzenie.
smile.gif
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Bardzo dobry projekt, szczególnie że jest możliwość ściągania z wrzuty.
Program przypomina vdownloader'a
<
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Program fajny ale sie wiesza nieraz. Niewiem czy ja tylko tak mam ale czasami zwalnia przy szukaniu, wpisywaniu frazy.
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
Moim zdaniem brakuje w nim jednej opcji... Mianowicie majac program o nazwie ORBIT,po wejściu na youtube,smog,google video,itp klikając prawym przyciskiem na filmie mogłem go poprostu pobrac na dysk. Przydało by sie tutaj cos takiego...
 

xxxtaruoxxx

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 8, 2007
Posty
20
a według mnie autorowi programu brakuje umiejętności mówienia po Polsku...

na stronie glownej programu, "Ściąganie nigdy nie było prostRZE" < hahahahahhahaha

[ Dodano: 11-11-2007, 15:36 ]
domyślam się też że autorowi chodziło o SiteDownloader a nie SideDownloader...

proponuje wpierw sie nauczyc jezykow mowy a dopiero potem jezykow programowania ;]
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
Originally posted by xxxtaruoxxx
a stronie glownej programu, "Ściąganie nigdy nie było prostRZE" < hahahahahhahaha

bez komentarza. Mogles normalnie napisac ze bład to sie smiejesz.
 
Do góry Bottom