propozycja

BadSowa

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
4
Może FAQ?

Ja mam taką małą propozycję. Może, któryś z Moderatorów stworzyłby FAQ Delphi, w którym pisalibyśmy na PW do moda z wszystkim co chcemy dodać, a on dodawał by do niego właśnie nasze pomoce. To wyglądało by tak:

W pierszym poście tego tematu moderatorzy umieściliby listę wszystkich postów z tego tematu.
Czyli coś takiego:



1.Obsługa systemowego firewall'a
2.coś tam
3.itd.


A posty wyglądały by po prostu tak:


Obsługa systemowego firewall'a
Treść postu
Šby maSs
------------------------------------------------
To tyle;)
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
jaki to ma sens ?! przeciez jesli ktos cos nei wie to poprostu pisze posta i userzy jesli znaja odpowiedz na zadany temat to pomagaja. A w Twojej sugestii wyglada to tak ze pytania beda leciec mod'om na PW i to my mamy sie scierac z odpowiedziami :> nom chyba ze to zle zrozumialem ?
 

abramakabra

Były Moderator
Dołączył
Marzec 16, 2003
Posty
1191
Hmm przecież jak chcesz zrobić coś takiego to sam możesz założyć temat, po co ci modzi(modowie?
smile.gif
) do tego
 

BadSowa

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
4
Em no tak, zle zrozumiales. Chodzio mi o to, ze kiedy np. cos wymislilismy to piszemy to w tym temacie, albo piszemy do moda(z tym co wymisillismy), a on tylko kopiuje to co napisalismy i podpisuje Š by ktos tam.
@abramakabra
w sumie masz racje.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
aaaa
<
wiesz... jesli to ma byc FAQ to poprostu tworzysz nowy post i wsio, a my go przykleimy jak to mialo miejsce do tej pory ;-)
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
BadSowa - Poco Faq. Przecież prawie wszystko jest na necie. Wyszukiwarki nie gryzą. A zresztą poco odpowiadać na pytania skoro, nikt nie szuka na nie odpowiedzi. Szuka?Zapyta!
 

BadSowa

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 8, 2006
Posty
4
Dark Smark - no tak, ale po co smiecić forum jako mozna zrobic osobny temat, w którym być moze znajdziemy to co szukamy.
 

mOrLuCk

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2007
Posty
26
Już nie długo, zacznę pisać krótki Tutek na temat Delphi.


Pozdrawiam mOrLuCk
 
Do góry Bottom