Propozycja

zuczek80a

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
3
Co do forum to jest dobrze zorganizowane i czytelne, ale mam zastrzezenia co do braku jednego dzialu a mianowicie gry. Jest wielu ktorzy wlasnie tym problemem zajmuja sie najczesciej, mimo iz ja nieznam sie na hakerstwie i co prawda zostalem wile razy okradziiony w grach typu Diablo jestem szczegolnie zatym by utworzyc wlasnie taki dzial.

Z gory thx za rozpatrzenie mojej propozycji.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
a co niby mialo by sie znajdowac w takim dziale? jak zhakowac konto w diablo, tibii, wow czy jeszcze inne? Czym sie rozni bezpieczenstwo hasel w grach internetowych od hasel w skrzynkach, bankach itd... Ja osobiscie jestem na nie
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Pewnie TIBIA by królowała. A fuj!!!!!

Ja tez na NIE NIE NIE
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Mozna zrobic taki dzial, pomysl bardzo dobry. W nim bylyby opisywane rozne przerobki gier, jak cos np. autor tematu opisuje jak w danej grze mozemy cos zmodyfikowac / dodac, itp.
 

amex

Użytkownik
Dołączył
Marzec 11, 2007
Posty
934
Mi się wydaję, że ogólna tematyka forum nie ma za dużo a raczej nic wspólnego z grami , moim zdaniem pomysł niezbyt dobry. Jakieś nooby szukające jakiś kodów do gier trafią na to forum i wole nie myśleć o będzie dalej :hahaha:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Mijacie sie z zalozeniem po co powstalo to forum ?
Przeciez nie zebyscie sobie gry haczyli
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Originally posted by FDJ
Mijacie sie z zalozeniem po co powstalo to forum ?
Przeciez nie zebyscie sobie gry haczyli

No dobra, ale dzial w Programowanie czy Inne nikogo nie zbawi, a moze sie okazac bardzo ciekawy ;]
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
W nim bylyby opisywane rozne przerobki gier, jak cos np. autor tematu opisuje jak w danej grze mozemy cos zmodyfikowac / dodac, itp.[/b]
Heh reverse engineering =] Było by fajnie tylko chyba mało kto się tutaj tym interesuje...

Zeszło by na tibie i kradzenie kont...

A jak forum o bezpieczeństwie to nie o grach :whoeva:
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by HeadShot+--><div class='quotetop'>CYTAT(HeadShot)</div>
<!--QuoteBegin-FDJ
Mijacie sie z zalozeniem po co powstalo to forum ?
Przeciez nie zebyscie sobie gry haczyli

No dobra, ale dzial w Programowanie czy Inne nikogo nie zbawi, a moze sie okazac bardzo ciekawy ;][/b]

Dzialy z programowaniem masz geniuszu ,a o grach sa osobne fora.
 

Czak

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 31, 2006
Posty
234
Originally posted by RobertG
<div class='quotetop'>CYTAT
W nim bylyby opisywane rozne przerobki gier, jak cos np. autor tematu opisuje jak w danej grze mozemy cos zmodyfikowac / dodac, itp.
Heh reverse engineering =] Było by fajnie tylko chyba mało kto się tutaj tym interesuje...

Zeszło by na tibie i kradzenie kont...

A jak forum o bezpieczeństwie to nie o grach :whoeva:[/b][/quote]

Racja,ale jeżeli chodzi o tworzenie gier..to czemu nie...ale zapewne
Zeszło by na tibie i kradzenie kont...[/b]
 

zuczek80a

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2007
Posty
3
lepiej zeby w tym dziale ludzie nawijali o grach ;p niz w dziale hasla
<


Reszte zostawiam w rece adminow.
 
M

maciek_

Gość
W ogóle nie powinno tu być 'nawijania' o grach, to forum o tematyce security/hacking.
 

HeadShot

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2006
Posty
668
Tak calkiem o grach to nie, ale jesli w tym dziale byly by rozmowy o reverse engineeringu to pomysl dobry.
 
M

maciek_

Gość
Originally posted by HeadShot
Tak calkiem o grach to nie, ale jesli w tym dziale byly by rozmowy o reverse engineeringu to pomysl dobry.
Nie byłoby takich rozmów, bo niewiele osób (z tego forum) się tym interesuje. Tematem rozmów byłoby 'hakowanie postaci w tibii'
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
Jak już coś dodawać to osobny dział HARDWARE a nie gry. Wiele jest tematów odnośnie sprzetu, co prawda wrzucane są w "inne" czy "w o wszystkim", ale myślę, że byłoby lepiej gdyby miały swoje miejsce
 

3rr0rx

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2007
Posty
712
Originally posted by proxima
Jak już coś dodawać to osobny dział HARDWARE a nie gry. Wiele jest tematów odnośnie sprzetu, co prawda wrzucane są w "inne" czy "w o wszystkim", ale myślę, że byłoby lepiej gdyby miały swoje miejsce
Popieram, przydał by się oddzielny dział aby można było pogadać o sprzęcie ;]
 

0wn3r

Były Moderator
Dołączył
Marzec 10, 2007
Posty
1330
Originally posted by proxima
Jak już coś dodawać to osobny dział HARDWARE a nie gry. Wiele jest tematów odnośnie sprzetu, co prawda wrzucane są w "inne" czy "w o wszystkim", ale myślę, że byłoby lepiej gdyby miały swoje miejsce

Hmm.. dlaczego nie? Przydałby się taki dział
<
 

RobertG

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
391
Jestem na nie :whoeva:
To forum o bezpieczeństwie w sieci i tematy z tym związane są OK; jak ktoś pyta jaka karte sieciowa do wardrivingu - ok, jak ktos pyta jak zmienic kod - ok, jaki procek by miec najwieksza wydajnosc ok (może coś chce łamac itp) natomiast same w sobie takie tematy/działy o sprzecie, czy innych rzeczach rozmywały by to forum. Forum musi mieć swój jasno określnony i spójny profil bo inaczej traci sens bytu. A i tak to jest już trochę nijakie.

Heh, mam nadziej że nie zdenerwowałem nikogo :*
 
Do góry Bottom