Prosba dotyczaca kodu

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
Czy ktos moglby mi udostepnic taki maly kodzik trojanka ktory zawieral by w sobie proces, ze client laczy sie z serverkiem i jakas jedna procedura np ze wysuwa sie cd -rom

kod najlepiej zeby byl w Delphi 7
smile.gif
 
G

Guest

Gość
cc-team.org tam bylo o pisaniu back dora z 1 funkcja a tak wogule to bys wszedł sobie na ...
www.4programmers.net - tu musi byc!!!
a tak wogule to .... choic by i jak pisałem o tym w tym dziel o jakies 5 stronek dalej
smile.gif
6 tematow jak nic na temat PISANIA TROJANA .... moich nie liczas innych
smile.gif
 

pawelloo

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2003
Posty
216
na cc-tem.org bylo bo jak znalazlem link do tego to pisalo ze juz artukow jest skasowany czy cos takiego a na 4programmes wlasnie szukam
 

art88

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2003
Posty
13
pawelloo: zaczynanie programowania od pisania trojanow to bardzo ciekawy choć dziwny pomysł
powodzenia
<


pozdr.
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
art88: siema zawsze interesowala mnie pewna sprawa...
od kiedy born_bad (badass*) i a5a(viperek*) przestali byc modami tutaj(ach stare dobre czasy) niedlugo slad po was i po waszej stronie zaginol (przynajmniej z punktu zwyklego smiertelnika takiego jak ja
smile.gif
) (juz nie jestem taka lama jak kiedys bynajmniej) wiec co sie wtedy stalo....
niop ale cieszy mnie napis na waszej (upadlej?) stronie, ale czemu tam nie ma bada przeciez on tam wszystko glownie robil....
bardzo mnie ciekawi ta sprawa :? :? :?

Atid: plisss nie kasuj tego zanim nie przeczytam ewentualnej odp.(bardzo mnie interesuje) i nie rob z tego nowego postu tak jak to zwykle robisz pozniej sobie z to wykasujesz OK? :wink: :wink: :wink: bez obrazy....


Pozdro all....






*stare nicki bodajze
smile.gif
 

art88

Użytkownik
Dołączył
Luty 17, 2003
Posty
13
Dexter: witam, choc powiem Ci szczeże ze nie bardzo Cie pamietam.... moze siedziałes kiedys na ircu, ale za diabła nie kojarze...

Co do moderowania tego forum przez born_bad i a5a to nie wiem - pewnie nie mieli czasu, ze strona w kazdym badz razie nie ma to nic wspolnego (przynajmniej wg. mojej wiedzy na ten temat)

Co do samej strony - nie stało sie nic specjalnego. Byłem adminem serwera na ktorym ta strona stała i z pewnych (czasowych) przyczyn zrezygnowałem z tej funkcji, a co za tym idzie strona musiała zostac przeniesiona.
Z tego co wiem chlopaki probowali ja gdzies postawic ale jak dokładnie im szło i dlaczego strona w koncu nie stoi to niewiem - mysle że glownie brak czasu i inne obowiazki to spowodowały.
Tak czy inaczej osobiscie przestałem sie tym zajmowac. Mysle ze wiecej info moze Ci udzielic albo born_bad albo a5a o ile ich gdzies dorwiesz.

pozdr.

PS. Opinia ze to born_bad glownie wszystko robil jest nie do konca prawdziwa. Oczywiscie jego wklad byl duzy, lecz w tworzeniu i utrzymaniu strony bralo udzial kilka osob z "drużyny" i mogli by sie poczuc pokrzywdzeni gdyby taka tylko opinia funkcjonowała
W tej stronie to bylo wtedy wlasnie najlepsze - ze wspolna praca z tymi paroma osobami byla ciekawa i mozna sie bylo sporo nauczyc. No ale coz, "życie", praca, brak czasu..... no i sie skonczyło
 

Dexter

Użytkownik
Dołączył
Listopad 26, 2002
Posty
248
aha... nie znasz mnie bo glownie gadalem z twoimi kolegami...........

Atid: juz mozesz kasowac :wink:
 

Questor

Użytkownik
Dołączył
Październik 12, 2003
Posty
42
Originally posted by pawelloo
na cc-tem.org bylo bo jak znalazlem link do tego to pisalo ze juz artukow jest skasowany czy cos takiego a na 4programmes wlasnie szukam

Z www.cc-team.org sciagnij sobie CC-ZIN 5.
Jak juz otworzysz tego Zin'a to po lewej stronie masz linka pisanie trojana i jest to wlasnie taki "trojan" jakiego szukasz tzn. ma tylko jedna funkcje: open & close CD :wink:

(01.11.2003)
 
Do góry Bottom