Prosba o pomoc z drobna modyfikacja rootkita

Noobek123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2008
Posty
6
A więc tak... do pomocy w pewnej grze uzywam WPE PRO... ale zeby byl niewidoczny dla Hack Shielda uzylem pewnego rootkita aby ukryc proces WPE PRO i to wystarczylo ale co dobre szybko sie konczy. administratorzy zablokowali juz nie pierwszy raz tego rootkita za kazdym razem kiedy to robili wystarczala tylko drobna modyfkacja pliku *.exe np. zmiana nazwy programu albo wersji i wszystko dzialalo znow przez kilka tygodni... niestety moja wiedza na temat modyfikacji *.exe jest praktycznie zerowa... probowalem programami reshack i restraktor ale one zmieniaja tylko zasoby pliku a to z pewnoscia nic mi nie da. teraz pytanie jaki program moze mi pomoc lub tez gdzie moge znalezc rootkita ktory ukryje prace WPE PRO lub tez innego sniffera??? z gory dzieki za pomoc
 

h4x

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2008
Posty
107
a nie szybciej wyj**ac tego hackshielda z pamieci?
Ja tego (jeszcze) nie potrafie, wiec jak ktos ma info o dostepie do /device/phisicalmemory przyda sie na 100%.

Ciezko jest powiedziec co wykrywa. Ja dalbym sobie spokoj z taka gra, a 4fun puscil im ddosa na serwery. Moze powiedz na jakiej zasadzie dziala ten rootkit?
 

Noobek123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2008
Posty
6
poprostu ukrywa wybrany proces przed wybrana aplikacja i oczywiscie w menedzeze tez go nie widac... bardzo przydatna zabawka jak dla mnie. dobrze bylo by jak bys sam sprawdzil ale nie moge zalanczac plikow...
 

h4x

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2008
Posty
107
poprostu ukrywa wybrany proces przed wybrana aplikacja[/b]
no ale jak to robi. NtQuerySystemInformation hooking? SSDT? A moze inne api?

wyslij mi to, to moze spraedze. i jaka to gra?
 

Noobek123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2008
Posty
6
to napewno zalatwilo by sprawe ale nie da sie ukryc ze napisac sam nie umiem bo z programowaniem u mnie slabo... a to przeciez podstawa wszystkiego... a podobnego rootkita nie mam pojecia gdzie szukac ;/

Originally posted by h4x
wyslij mi to, to moze spraedze. i jaka to gra?

link do tego rootkita wyslalem ci na pw a gra to shotonline
 

Noobek123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 6, 2008
Posty
6
jestem juz prawie w domu
smile.gif
uzylem innego rootkita a dokladnie hacker defender ale potrzebuje klucze jakie zostawia WPE PRO w rejestrze zeby je ukryc !!! ale nie umiem ich znalezc moze ktos mnie naprowadzic jak to zrobic?

[ Dodano: 10-03-2008, 20:03 ]
wszystko bylo by juz ok ale jak ukrywam pliki od WPE PRO to program nie umie zaladowac wlasnego ***.dll jakies pomysly?
 
Do góry Bottom