Prosba

S

spic

Gość
Mam siec a wniej ok 60. uzytkownikow niraz daja hasla na foldery.Czy istneje jakis progrm do lamania hasel w sieci ??
 
R

redmaster

Gość
jesta ale czy daje rade

Ja tez uzywalem lamacza ale jest z nim jeden problem. Jesli ktos wpisze sobie haselko dluzsze niz 6 znakow czyli 7 albo 8 (mowa o haslach win) to lamanie takiego chasla tym programem jest wrecz niemozliwe. Ale programik dziala jak jest krotkie haslo.
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Ja tez uzywalem lamacza ale jest z nim jeden problem. Jesli ktos wpisze sobie haselko dluzsze niz 6 znakow czyli 7 albo 8 (mowa o haslach win) to lamanie takiego chasla tym programem jest wrecz niemozliwe. Ale programik dziala jak jest krotkie haslo.[/b]


Jak jest dłurzsze hasło to nie ma innej rady jak sišœc na kompie do którego chcesz sie dostac i uruchomić Caina no albo urzyć sniffingu na IP jak nie zadziała to na numer siecówki.
 
S

spic

Gość
Miki kidy mi moglbys przyslac. E-mail ten lamacz wylalem ci joz 3 .


Pozdrawiam Spic
 

Redmaster

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2002
Posty
2
numer sieciowki

Jak jest dłurzsze hasło to nie ma innej rady jak sišœc na kompie do którego chcesz sie dostac i uruchomić Caina no albo urzyć sniffingu na IP jak nie zadziała to na numer siecówki.
[/quote]

Caina tak ale jak sie nie da siasc na kompie i snifing nie zadziala to.... na numer sieciowki tzn ? bo nie rozmumiem jak na numer sieciowki ? Moglbys po krotce napisac co rozumiesz przez "na numer sieciowki" ?
 
F

frankii91

Gość
Numer sieciówki to chyba cos takiego co karzda sieciówka ma inny nadawany fabrycznie jest używany w sieciach Nowel NetWare czy cos takiego
 
S

spicMan

Gość
Miki

Miki Ja mam grupy robocze w sieci czyli ulice
i potem echodze i sa zomki . to wiec ten lamacz qwno daje
 
5

5n4k3

Gość
PQwak

Nie wiem dokladnie o co wam chodzi ale jest taki programik zwie sie Pqwak (czy jakos tak)! Jego wada jest to ze nie moze lamac haselek z polskimi literkami!
 
Do góry Bottom