Prosiak+hasla

malaz

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2002
Posty
22
czy zna moze ktos sposub na zlamanie albo wyciagniecie hasla z servera prosiaka ???? probowalem brutusem ale nic z tego nie wyszlo pewnie dlatego ze zle skonfigurowalem
<
 

pch3l4

Użytkownik
Dołączył
Luty 23, 2002
Posty
774
czy zna moze ktos sposub na zlamanie albo wyciagniecie hasla z servera prosiaka ???? probowalem brutusem ale nic z tego nie wyszlo pewnie dlatego ze zle skonfigurowalem
<
[/b]


nie wiem, czy jest jakis sposob, ale brutusen napewno sie nie da, bo on do lamania hasel w pop3, http, telnet, ale nie do trojanow
 

malaz

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 13, 2002
Posty
22
no niebyl bym tego taki pewien jest tam cos na styl pluginu ktory konfiguruje opcje polaczenia z serverem i do netbusa mozna lamac ale nie wiem jak ustawienia te maja sie do prosiaka
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
chyba raczej sie da.

no niebyl bym tego taki pewien jest tam cos na styl pluginu ktory konfiguruje opcje polaczenia z serverem i do netbusa mozna lamac ale nie wiem jak ustawienia te maja sie do prosiaka[/b]

Jasne ze sie da chaselka lamac. Mam wersje brutusa A2 wiec jak ktos probowal to jest tam taka opcja jak wybieranie protokolu. Mozemy spbie zdefiniowac protokol jako plik z rozszerzeniem *.bad -> najlepiej skopiowac z netbusa i zmienic nazwe na np. Cafeini. Potem zmieniamy w tym pliku co trzeba. Jak uruchomimi brutusaA2 wybieramy opcje protokolu i wybieramy Cafeini. Jak to wybierzemy to w srodkowym okienku pojawi sie jeszcze jeden przycisk "Define sequence" klikamy i otwier nam sie okienko wlasnie z ustawieniami ktorych potrzebujemy. Tam wybieramy typ blednej odpowiedzi oraz poprawnej. Przyciskiem "view" mozemy podejrzec jak po kolei bedzie sie laczyl nasz program - czyli co bedzie wysylal i jak bedzie zdefiniowana bledna odpowiedz. Wiec pozostaje tylko probowac
smile.gif
smile.gif
smile.gif
.
 

jaro

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2002
Posty
27
Johnny możesz mi wysłać ten zmieniony plik do brutusa??Na serio udało ci sie tak kiedys odkryć hasło np do prosiaka lub cafein??Będe bardzo wdzięczny!! Mój mail [email protected]
 

sWhite

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
203
Jonny czy mogl bys podac co tam dokladnie trzeba pozmieniac bo juz sie z tym bawie z 2 godz i nie moge dojsc co zmienic, a napewno wiele innych osob tez by sie chcialo dowiedziec (bo juz mnie nerwy biora :evil: ) wiec please jak bys mogl to opisz to albo zklej zawartosc twojego zmienionego *.BAD czym kolwiek on jest to zawsze daje do myslenia, tak apropos to ja potrzebuje do cafeini
smile.gif
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
a mi sie zdaje zae haslo mzona lamac wybeirajac protokol tlenet bo trojany zazwyczauj wykorzystuja telnet itd . wiec sprobj tak
 
Do góry Bottom