Proszę o pomoc (konto i problem z e-mailem)

mariusz222

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 26, 2009
Posty
1
Witam wszystkich użytkowników tego forum jestem tu nowy, lecz chciałbym się was poradzić jak coś zrobić. Otóż miałem konto w silkroadonline i kiedyś firma joymax zrobiła dziwny sposób odzyskiwania konta, że je straciłem. Chciałbym je odzyskać do czego są potrzebne ID i Secret Answer, które oczywiście posiadam oraz nieszczęsny adres e-mail, który ktoś sobie wpisał obojętnie jaki wymyślił, a on mi jest potrzebny aby odzyskać hasło więc tu kieruję do Was prośbę w jaki sposób odgadnąć ten mail (czy jest jakiś program, który ma możlwiość wprowadzania różnych kombinacji itp) jeśli to pomoże to chciałbym powiedzieć ze w tym polu ktoś wystarczy, że wpisał xxxx@(serwis e-mail).[kraj (com)]
A oto screen:
beztytuuvfe.jpg
 
Ostatnia edycja:

mTm

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 25, 2009
Posty
10
Napisz email...

Cześć, nie wiem, jak inni użytkownicy, ale ja nie widzę innego sposobu jak napisać do administratora (oczywiście po angielsku ^_^). BrutalForce zajęłoby Ci wiele godzin/dni, a nie koniecznie zgadłbyś hasło.
PS. Na następny raz zakryj też login... To, że odpowiedź na pytanie ma mniej niż 7 liter,
1 litera ma pałeczkę, a ostatnia nie i że jest to nazwa auta, wystarczy by zgadnąć odpowiedź...
 
Do góry Bottom