Proszę pOmocy z keyloggerem :(

Rezak18

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2012
Posty
3
Witam!

Chciałbym was prosić o pomoc , jestem załamamy zdradza mnie dziewczyna tak czuje wszystko sie miedzy nami popsuło przez jakiegoś lamusa juz sam nie wiem co zrobic ...... chcialbym tylko spr czy naprawde mnie zdradza czy pisze z kims :(

Czy KGB Keyloggera moge wysłać jej na komputer , ktory bedzie wysyłał mi hasła na e-maila ?

Jak tak to jak mogę to zrobic :(

Naprawde Błagam was o porady i pomoc nie chce mi juz dać haseł na fb , nk ;/ :( chodzi mi jedynie o jej wiadomość , juz wszystkiego mam dosyć to jest atk desperacji Prosze pomóżcie mi :(

Z góry wam dziękuję
 

Vandervir

Były Administrator
Dołączył
Grudzień 19, 2005
Posty
474
Jeśli kochasz swoją dziewczynę i jej ufasz to zapytaj jej się wprost.
Bo jeśli podrzucisz jej keyloggera to będzie tak jakbyś jej nie ufał.
W jaki sposób chcesz budować swój związek na braku zaufania?

Przejdź się do niej, usiądź porozmawiaj.
Nie utrudniaj sobie życia!
 

Rezak18

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2012
Posty
3
Jeśli kochasz swoją dziewczynę i jej ufasz to zapytaj jej się wprost.
Bo jeśli podrzucisz jej keyloggera to będzie tak jakbyś jej nie ufał.
W jaki sposób chcesz budować swój związek na braku zaufania?

Przejdź się do niej, usiądź porozmawiaj.
Nie utrudniaj sobie życia!



wiem o tym ale jak ona wgl nic nie chce gadac a wole sie sam dowiedziec niz pozniej od niej to uslyszec :(
 

Rezak18

Użytkownik
Dołączył
Październik 17, 2012
Posty
3
wiem ale ona nic nie chce mowic , a wole sie sam dowiedziec niz to od niej uslyszec zmienila sie i to bardzo a ja chce wiedziec dco jest tego powodem :(
 

hiszpanka

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2013
Posty
3
Niestety mój facet już w ogóle nie odróżnia prawdy od kłamstwa:(
Ale nie jestem w stanie sama tego udowodnić,czy ktoś mi w końcu pomoże, zanim oszaleję??
Jak mam zdobyć hasło do jego skrzynki pocztowej albo gg?? Proszę
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

baroni

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 18, 2013
Posty
4
Na poczatek proponuje alternatywne zastosowanie - dziala ono jesli jest wlaczone zapamietywanie hasel.
A wiec wtedy w przypadku GG ( najnowsza wersja 11) moim zdaniem najlepiej sie sprawdza program RecALL w wersji 13.1 z tym malym warunkiem, ze koniecznie musi byc uruchomiony na komputerze gdzie GG v11 zostalo zainstalowane - proces deszyfrowania jest szybki (zwykle do 5min). W przypadku GG v10 to zalezy od zlozonosci hasla profilu zawartego w pliku profilebasic.xml - jesli jest proste to wystarczy rozszyfrowac hash MD5, w przypadku mocniejszych hasel sprawa jest trudniejsza, gdyz wymaga zastosowania mocniejszych tablic teczowych, a te uslugi zwykle sa platne. takie uslugi oferuje np strona http://www.cmd5.org haslo profilu jest konieczne do otworzenia zaszyfrowanego archiwum

Co do skrzynki pocztowej to jesli uzywa sie np Otlook`a czy thunderbirda to wystarczy wyzej wspomniany RecALL. Jesli natomiast loguje sie przez przegladarke to powinno wystarczyc np WebPassBrowserView. Oczywiscie zadziala to wtedy, gdy wlaczone jest zapamietywanie hasel w przegladarce.

W przypadku braku zapamietywania hasel najlepszym sposobem bedzie jednak keylogger

pamietaj jednak, ze dzialanie takie nie jest legalne (o kradziezy tozsamosci - art. 287 i art 267 kk), wiec dzialasz na wlasna odpowiedzialnosc
 
Ostatnia edycja:

hiszpanka

Użytkownik
Dołączył
Luty 9, 2013
Posty
3
Dzięki za pomoc:) tylko niestety jestem laikiem.
Skrzynka e-mailowa jest na onet.poczta i nie ma włączonego zapamiętywania hasła :(
Czy w takim razie uda się przez RecALL ?? I czy to musi być zainstalowane na komputerze, na którym założono skrzynkę pocztową/konto ?? :)

Czy mógłbyś to zrobić odpłatnie?? :) Chyba sama nie dam rady.
 
Do góry Bottom