prosze o pomoc

LordKris

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2010
Posty
1
Witam
Potrzebuje pomocy. Mieszkam na stancji gdzie jest nas siedmiu, mamy internet bezprzewodowy i przez jakis czas bylo wszystko ok. Lecz nagle jaden "debil, matoł, i same najgorsze" zaczał sobie sciagac filmy i gry przez torenty co spowodowalo straszne zlagowanie naszego neta. Nie mozna nawet na skype porozmawiac.

Mam pytanie w zwiazku z powyzszym - czy jest mozliwe zrobic tak zeby dostac sie na jego kompa i usunac mu program do torentow bez instalacji czegokolwiek na jego kompie??
Z góry dziekuje za odpowiedz
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Możliwe to jest jeżeli ma już jakąś aplikację nasłuc***ącą, np. trojana lub jeżeli ma włączone usługi, np. telnet czy pulpit zdalny. Przeskanuj jego IP nmap'em. Jeżeli nie uda Ci się dostać to pobierz NetLimiter i ogranicz mu transfer, w routerze usuń go z listy użytkowników (filtrowanie mac). Lub: jest Was 6-iu. "Wiecie co z Nim zrobić?!"
 

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
Witam. Miałem kiedyś podobną sytuację i rozwiązałem problem w ciekawy sposób jednak nie do końca zgodny z prawem. Możesz uprzykrzyć mu życie poznając jego hasła np do e-maila nk itp to jak je wykorzystasz zależy od Ciebie ;) nie będę tłumaczył na forum jak zrobić atak MITM bo nie chce na wstępie łamać regulaminu.
 
Do góry Bottom