Prowokator błąd

sasi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
4
Mam problem ponieważ jak daje w programie Połącz to nic się nie dzieje a wszystkie dane dałem dobre
<
z włączonym i z wyłączonym gg nie działa proszę o pomoc
 

Magik w Masce

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 13, 2008
Posty
26
<div class='quotetop'>CYTAT(sasi @ 2.10.2008, 14:44) <{POST_SNAPBACK}></div>
Mam problem ponieważ jak daje w programie Połącz to nic się nie dzieje a wszystkie dane dałem dobre
<
z włączonym i z wyłączonym gg nie działa proszę o pomoc[/b]

wiele słyszałem o tym prgramie i on nie dziala to proste iterface ma może przejrzysty ale działanie nie za bardzo
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
<div class='quotetop'>CYTAT(Magik w Masce @ 2.10.2008, 17:38) <{POST_SNAPBACK}></div>
wiele słyszałem o tym prgramie i on nie dziala to proste iterface ma może przejrzysty ale działanie nie za bardzo[/b]

albo słabo słuchasz albo masz złych informatorów - lepiej byś sam sprawdził zanim zaczniesz wprowadzać w błąd
<



Ustawienia -> Ustawienia połączenia -> Lista innych serwerów GG - wybierasz taki który jest na zielono i kopiujesz IP oraz numer portu i wklejasz gdzie trzeba...


P.S. Dobry brecht
<
 

sasi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
4
dzieki juz dziala
smile.gif


Eh
<
teraz mam problem poniewasz pisze ze obie osoby sa niedostepne a sa dostepne
<
i niedostaja wiadomosci
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
<div class='quotetop'>CYTAT(sasi @ 3.10.2008, 15:37) <{POST_SNAPBACK}></div>
dzieki juz dziala
smile.gif


Eh
<
teraz mam problem poniewasz pisze ze obie osoby sa niedostepne a sa dostepne
<
i niedostaja wiadomosci[/b]
Bo pewnie mają zaznaczoną opcję "pokazuj status tylko znajomym"...przeważnie wiadomości i tak docierają chyba, że mają też zaznaczone "nie pokazuj wiadomości od nieznajomych"
<
 

sasi

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2007
Posty
4
<div class='quotetop'>CYTAT(beamer @ 3.10.2008, 22:18) <{POST_SNAPBACK}></div>
Bo pewnie mają zaznaczoną opcję "pokazuj status tylko znajomym"...przeważnie wiadomości i tak docierają chyba, że mają też zaznaczone "nie pokazuj wiadomości od nieznajomych"
<
[/b]
Tez tak myslalem ale niemoze to byc powodem bo prubowalem na swoim gg i tez ze niedostepny i niedoszly wiadomosci
<
a niemialem zaznaczonych tych opcij
 

szymex11

Użytkownik
Dołączył
Październik 15, 2008
Posty
1
Co można zrobić żeby można było z nimi rozmawiać i powiem że już mam ustawiony port itd tylko że jak klikam połącz to mi się gg wyłacza
 

beamer

Użytkownik
Dołączył
Maj 22, 2004
Posty
144
<div class='quotetop'>CYTAT(szymex11 @ 16.10.2008, 16:33) <{POST_SNAPBACK}></div>
Co można zrobić żeby można było z nimi rozmawiać i powiem że już mam ustawiony port itd tylko że jak klikam połącz to mi się gg wyłacza[/b]

Załóż nowy numer gg. Nie da się zrobić tak, byś miał ten sam numer uruchomiony w prowokatorze i w normalnym gg...
 

Sanius

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 19, 2008
Posty
1
Wszytko mam ustawione osoby są na gg ale w prowokatorze wyskakuje że są niedostępni ale oni maja mój nr zapisany a ja mam ich co jest nie tak?
 
Do góry Bottom