PRYMITYWNIE, ALE SKUTECZNIE: GG + @WP.PL

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
HE HE, MUSZE SIE WAM CZYMS POCHWALIC PONIEWAZ NIE ZNAM SIE NA HAKOWANIU. JEDYNE CO TO BAWILEM SIE KIDYS TROCHE NETBUSEM. DZIS UDALO MI SIE ZLAMAC HASLO Z GG OD PEWNEJ LASKI. W JAKI SPOSOS SPYTACIE - BARDZO PROSTY ALE NIE W KAZDYM PRZYPADKU. TU ZADZAILALO.
PROBOWALEM ODPALIC GG Z JEJ NUMERU, ALE NIE ZNALEM HASLA (A ZNAM JEJ EMILA) WIEC ODPALILEM PRZYPOMINANIE: WYSLIJ HASLO NA PODANY WCZESNIJ ADRES EMILA Z LUNEBERGI. TAM TEZ NIE ZNALEM HASLA I TEZ WYKORZYSTALEM PRZYPOMINANIE :) KLIKALEM I KLIKALEM AZ W KONCU ODPOWIEDZIALEM NA PYTANIE ZADANE ABY UZYSKAC PODPOWIEDZ (HOBBY I DATA URODZENIA - TROCHE KOMBINACJI JEST). GDY WSZEDLEM TO CZEKALO TAM NA MNIE HASLO GG !!!
ALE SIE UCHACHALEM
PRYMITYWNY SPOSOB, ALE ZADZAILAL :)
 

Adzi

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 6, 2001
Posty
128
Czlowkiu niezle wykombinowales, tylko pogratulowac pomyslowsci. !!!!!!!!!!!BRAWO!!!!!!!!!!!!!
To moze sie przydac do czestego pytania: "Jak zlamac haslo w czyims GG?"
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
DZIĘKI

Czlowkiu niezle wykombinowales, tylko pogratulowac pomyslowsci. !!!!!!!!!!!BRAWO!!!!!!!!!!!!!
To moze sie przydac do czestego pytania: "Jak zlamac haslo w czyims GG?"[/b]




DZIEKI WIELKIE :) !!!
NIEPOTRZEBNY PLIK config.dat
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
raczej nie.

hehe

bajka to z WP[/b]

Z mojego kompa kozystalo wiele osob do sprawdzania poczty i z doswiadczenia wiem ze zazwyczaj chaselka sa trywialne jak rowniez odpowiedzi na pytania testowe. Nie mowie tutaj o osobach ktore maja fobie podgladania czy invigilowania - oni pewnie maja chaselka 15 znakowe ze wszystkimi cyferkami
smile.gif
.
Sprawdza sie ze jaki kto ma login takie chaselko -> sam sie spotkalem ze 4 razy z tym a jezeli sie jeszcze kogos w miare zna lub sie o nim cos wie to taka metoda tez sie mozna dostac na skrzynke. Nie trzeba odrazu sciagac slowniki i dziesiec tysiecy lamaczy bo czasem nawet proste metody skutkuja a jak sie ich nie wyprobuje to sie czasem nie wie ze to moze byc nie tak bardzo skomplikowane.
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
<div class='quotetop'>CYTAT
hehe

bajka to z WP[/b]

Z mojego kompa kozystalo wiele osob do sprawdzania poczty i z doswiadczenia wiem ze zazwyczaj chaselka sa trywialne jak rowniez odpowiedzi na pytania testowe. Nie mowie tutaj o osobach ktore maja fobie podgladania czy invigilowania - oni pewnie maja chaselka 15 znakowe ze wszystkimi cyferkami
smile.gif
.
Sprawdza sie ze jaki kto ma login takie chaselko -> sam sie spotkalem ze 4 razy z tym a jezeli sie jeszcze kogos w miare zna lub sie o nim cos wie to taka metoda tez sie mozna dostac na skrzynke. Nie trzeba odrazu sciagac slowniki i dziesiec tysiecy lamaczy bo czasem nawet proste metody skutkuja a jak sie ich nie wyprobuje to sie czasem nie wie ze to moze byc nie tak bardzo skomplikowane.
[/b][/quote]



Tez preferuje dlugie i mieszane haselka, wiadomo z czym sie to wiaze. Nie wiem tylko gdzie spotkales sie z tym, ze login moze byc taki jak haslo. Spotkalem sie kilka razy, a juz na pewno w onet`cie, z tym ze z gory jest zalozone, ze haslo nie moze byc takie jak login...
 

Jonny

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2002
Posty
401
Na interii.

<div class='quotetop'>CYTAT
<div class='quotetop'>CYTAT
hehe

bajka to z WP[/b]

Z mojego kompa kozystalo wiele osob do sprawdzania poczty i z doswiadczenia wiem ze zazwyczaj chaselka sa trywialne jak rowniez odpowiedzi na pytania testowe. Nie mowie tutaj o osobach ktore maja fobie podgladania czy invigilowania - oni pewnie maja chaselka 15 znakowe ze wszystkimi cyferkami
smile.gif
.
Sprawdza sie ze jaki kto ma login takie chaselko -> sam sie spotkalem ze 4 razy z tym a jezeli sie jeszcze kogos w miare zna lub sie o nim cos wie to taka metoda tez sie mozna dostac na skrzynke. Nie trzeba odrazu sciagac slowniki i dziesiec tysiecy lamaczy bo czasem nawet proste metody skutkuja a jak sie ich nie wyprobuje to sie czasem nie wie ze to moze byc nie tak bardzo skomplikowane.
[/b][/quote]



Tez preferuje dlugie i mieszane haselka, wiadomo z czym sie to wiaze. Nie wiem tylko gdzie spotkales sie z tym, ze login moze byc taki jak haslo. Spotkalem sie kilka razy, a juz na pewno w onet`cie, z tym ze z gory jest zalozone, ze haslo nie moze byc takie jak login... [/b][/quote]

No na interii znalem konta z takim samym loginem i chaselkiem ale nie wiem czy to jeszcze jest mozliwe po tych bledach ktore mieli mogli cos pozmieniac. Ale jak ktos wczesniej zalozyl takie konto to takiem moze istniec nadal chyba ze mu wykasowali (a zdarza sie tak).
 

Miki

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2002
Posty
286
Chick mam kilka maili i jak bym ta siedzial calymi dniami i ptanka zgadywal to bym w tydzien mial ich ze sto !!!!!
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
HMM

Chick mam kilka maili i jak bym ta siedzial calymi dniami i ptanka zgadywal to bym w tydzien mial ich ze sto !!!!![/b]


No moze, ja siedzialem nad tym nawet nie pol godzinki :)

Poszlo gladko, ale jak napisal Adzi, liczyl sie chyba pomysl...
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
Thx

no brawa dla Chickena![/b]


Dzieki !!!

Najlepsza zabawa jest z powodu, ze jest to konto laski !!!
Mam niezly ubaw, bo pisza rozni jej kumple (!), a jeszcze nikt z nich nie wie, ze to nie ona, he he !
Kilka dni wczesniej chyba rozwalilem jej systemik.
 
C

carlito

Gość
<div class='quotetop'>CYTAT
no brawa dla Chickena![/b]


Dzieki !!!

Najlepsza zabawa jest z powodu, ze jest to konto laski !!!
Mam niezly ubaw, bo pisza rozni jej kumple (!), a jeszcze nikt z nich nie wie, ze to nie ona, he he !
Kilka dni wczesniej chyba rozwalilem jej systemik.[/b][/quote]
 

Czensi

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 1, 2002
Posty
28
Tjea... No pomysłowe ale to jak juz znasz
to haslo to byœ sie może z kumplami podzielił
<
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
Znowu

Znowu kilka GG ukradlem, oczywiscie z pomoca skrzynek pocztowych.
Nie wiem tylko co za to moga mi zrobic; chodzi mi tu o admina GG ???
Moze mi ktos napisac ??
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Kiedy zarabalem pewien nr. gg jakis kolo strasznie sze rzucal ze bla bla bla napisze tu i tam ze maja moje logi ze znaja moje IP bla bl bal sraty taty.... ze juz wyslal teraz pojde siedziec bla bla bla... i jakos siedze w domu i pisze tu ;]

Teoretycznie wlamales sie komus na PC (co jest zabronione) ukradles "tajne informacje" i ukradles cos co nie jest twoje, przy okazi naruszyles czyjac prywatnosc i anonimowosc
czyli jakies 2-6 lat chyba ze jestes nie pelno letni ;] no i oczywiscie ban na PC przez 20 lat =]

Teoretycznie to ci grozi za zarabanie nr. gg =]

Ale komu komu?? by sie chialo szukac jakiegos dzieciaka ktory zarabal innemu dzieciakowi nr. gg??? komu???
UOP ma warzniejsze zeczy do roboty niz sciganie za przeproszeniem gowniarza [=
polacy sie wladowali do NASA!! i tak ich wysledzic do konca nie moga =]

Pozatym TPSA musial by udostepnic logi z danego dnia, a takie informacje sa SCISLE tajne =] wiec kolo by musial zglosic sprawe do sadu... a ze 18 lat nie ma to musi isc z rodzicami =P
A rodzicow h*j obchodzi to ze ktos ukradl nr. gg =]

pozatym na wstepie w prokuraturze go wysmieja!!!
Przez 3h bedzie musial wyjasniac co to GG co to trojan i dlaczgo on przyjal trojana =PP

druga sprawa gdzie kolo znajdzie adwokata?? ktory zna sie na przestepstwach internetowych?? =] a jesli znajdzie tu wywali od h*ja kasy co mu sie nie oplaca =]

jednym slowem lacz sie przez proxy, wylacz p2p w gg, i sprzataj po sobie logi a h*j ci zrobia....

Albo nawet i tego nie rob wkoncu jestesmy w polsce a tu grozni kryminalisci ktozi okradli skarb panstwa na 1000000000000000zl poprostu wychodza sobie z sodu =PP

oczywiscie zaraz pojawia sie osoby co mowia:

" a mojego kolege kolegi kolegi kolegi to przyszli z Ak47 i mu PC zabrali a sam odsiaduje 10 lat =P "

Ale to tylko opowiesci po 7-piwe, jakiegos gupka z czata co to sie za hackera uwarza i che zaimponowac innym, a jeszcze gupis od niegu mu wierza i ida do szkoly/ na forum/ na irac/ czy czata rozpowiadajac o ty....

gdybys wlamal sie na server g(l)owny UOP-u i tam zamista indexu dal fotke nagiej panienki to tak ale nie gupie gg
Jakiego "doroslego" to obchodzi??? maja warzniejsze rzeczy do roboty...
 

CHICKEN

Użytkownik
Dołączył
Maj 12, 2002
Posty
84
DURDA !!!

lamerz story:

"ukradlem kilka GG" - bbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

PLEASE nie pisz wiecej takie rzeczy co!
<


moze trzeba sie pochwalic w szkole a nie to


killlllll the lamerzzzzzz[/b]


Durda:

Nie masz co pisac to nie pisz wcale.
nie jestem ani lamerem, ani hakerem !!!
Zamiast glupot mogles odpowiedziec na moje pytanie.
A ty kim niby jestes ?!?!?
Wpisy zbierasz czy jak ???!!!???


Do SPY`a:

Thx, zajebiscie to napisales !!!
U mnie jeszcze taka mala roznica, ze nie ukradlem nic z kompa ofiary tylko teoretycznie "zgadlem" te hasla. Na to chyba nie ma kary
<
??
Podobno admin GG (czytalem to w liscie jego autorstwa) ma archiwum z rozmowami i z jakich IP one byly prowadzone. Nie wiem na ile to prawda.
p2p mam wylaczone non-stop. Najwyzej jakby chcieli cos od mojego GG to posciemniam, ze nie bylo mnie miesiac i ktos dzialal przy moim kompie
<
 

durda

Użytkownik
Dołączył
Marzec 14, 2002
Posty
41
no to wpisy to dla mnie wszystko ...

for you --> GG password


kiedzy jeszcze cos sie da "ukrasc" to odezwi sie


pozdr. durda
 
K

koor

Gość
Jak dla mnie to nie ma sie czym chwalic bo ci normalni uzytkownicy maja po kilka poczt z czego wlasnie tych do upomnien nie zdradzaja. Ten sposob moze sie udac ale z jakimis kolezankami z klasy co umieja tylko czata wlaczyc
 
R

RoC

Gość
nieee...

Jak dla mnie to nie ma sie czym chwalic bo ci normalni uzytkownicy maja po kilka poczt z czego wlasnie tych do upomnien nie zdradzaja. Ten sposob moze sie udac ale z jakimis kolezankami z klasy co umieja tylko czata wlaczyc[/b]

no to jestem nienormalnym uzytkownikiem bo mam tylko 2 konta? z czego korzystam z jednego...
mi sie zdaje ze to wlasnie "kolezanki z klasy" zakladaja po 27 kont bo mysla ze to jest "cool"...

ps: zalozenie konta trwa 2 minuty wiec jakbym mial jakis klopot to zawsze moge zalozyc nastepne... nie widze sensu trzymania w outlooku 20 roznych skrzynek przy czym na kazde bede dostawal tylko reklamy servisu.

RoC
 
Do góry Bottom