Przechwytywanie kamerki

Crocket

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2012
Posty
2
Witam! Chcę sprawdzić swoją dziewczynę gdy wyjeżdża na studia poprzez podglądanie jej obrazu z kamerki internetowej =) Do komputera mam dostęp gdy dziewczyna jest na miejscu więc nie muszę nic jej wysyłać , mogę sam wgrać potrzebne pliki. I tu pojawia się moje pytanie: Jaki program lub trojan polecacie aby mieć dostęp do jej kamerki zawsze gdy jest podłączona do internetu? Dodam ze system operacyjny na jej komputerze to win7 a internet ma z Play(nie wiem czy to robi jakąkolwiek róznice). Proszę o pomoc (i wyrozumiałość bo dopiero zaczynam przygodę na tym forum) Pozdr:D
 

kondziu0120

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 13, 2012
Posty
26
Wystarczy,że znasz jakiś język programowania np. Delphi. Do Delphi istnieją komponenty 'TWAIN', ktore pozwalają pobierac obraz z urządzeń zewnętrznych t.j. kamerki internetowej. Potem wystarczy, że zrobisz funkcję wysyłania danych i po wszystkim. A co dogotowych programów to może: Nasty XP, Shark.
 

Crocket

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2012
Posty
2
Z tego co kojarzę to nasty xp juz niestety nie działa =( Co do samego programowania nie mam teraz niestety czasu by bawić się w samodzielne tworzenie takiego oprogramowania. Więc zależałoby mi na gotowym programie =) Próbowałem używać TeamViewer , ale niestety jest on widoczny w trayu i przy każdym włączeniu komputera wyskakuje okienko, to samo przy rozpoczęciu i zakończeniu "sesji", a mi zależy na pełnej ,że tak powiem dyskrecji ;)
 

apathedosheu

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2012
Posty
14
Może spróbuj użyć trojana CyberGate wystarczy, że odpowiednio skonfigurujesz ten program i otworzysz server u swojej dziewczyny. Z tego co pamiętam program ten ma funkcję strzelanie zdjęć z kamery internetowej, a jeśli chodzi ci o oglądanie LIVE to niestety nie wiem.
 
Do góry Bottom