Przechwytywanie wiadomoœci gg

M

MBartosz

Gość
Witajcie!
Udalo mi się przechwycic haslo gg kumpla (jesli pytacie jak, to zgadywalem - udalo mi sie za pierwszym razem:)- mial swoje nazwisko :pPP) i teraz chcialbym bez podejrzen przechwytywac jego wiadomoci, czyli żebym i ja mogł je sciagnac na kompa i on. A jeszcze lepiej by było jakbym mogl skads wytrzasnac jego archiwum wiadomosci.(Nie jestem takim dobrym hakerem, zeby sie bawic netbusami i prosakami)
Listy kontaktow jeszcze nie wyekploratowal, ale moze go do tego sklonie
smile.gif
Moze juz jest/bedzie jakas przystawka PowerGG, dzieki ktorej bedzie mozna odbierac wiadomosci bez kasowania jej z serwera. Jesli cos na ten temat wiecie, to bardzo prosze o odpowiedz!
 

puma

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 5, 2002
Posty
22
nie trzeba byc hakerem

nie trzeba byc hakerem zeby bawic sie trojanami
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
chyba sie nie da...
dwa takie same nr. gg nie moga byc wlaczone na raz....
Jesli ty sie polaczysz to jego wywali...
 
F

frankii91

Gość
Da sie ale z malam pentelkš musial bys postawic serverek gg juz go ktos napisal pod lina ma podstawowe opcje poczytaj na hacking.pl
potem zalogowac sie na jego konto i ustawic sniferka i i zeby wysylal je na ip tego gostka a ten gostek musial by sie polonczyc z twoim servkiem zeby nic nie szczail zmosic gg nie trodno zeby sie lonczyl z innym servkiem


Niewiem czy cos z tego rozmiecie no ale jesli tak i znacie sie na programowaniu tcp/ip to byscie napistal prog ktury automatycznie by snifowal i wysylal dalej .
 
M

MBartosz

Gość
Wiecie co udalo mi sie przechwycic haslo do emaila tego samego kumla ( mial takie same co gg
smile.gif
), ustawilem sobie w outlooku jego konto, ale tak zeby nie kasowalo jego wiadomosci z serwera. Szkoa ze nie da sie w jego poczcie online ustawic tak, ze wszystkie wiadomosci automatycznie kopiowalo by na jakis email (konto ma z wp)
 
G

Guest

Gość
e to fajnie

Wiecie co udalo mi sie przechwycic haslo do emaila tego samego kumla ( mial takie same co gg
smile.gif
), ustawilem sobie w outlooku jego konto, ale tak zeby nie kasowalo jego wiadomosci z serwera. Szkoa ze nie da sie w jego poczcie online ustawic tak, ze wszystkie wiadomosci automatycznie kopiowalo by na jakis email (konto ma z wp)[/b]

e to super czytac czyjas poczte

made in lol
---------------
pff
 
Do góry Bottom