Przeglądarka Qt4

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
Witam wszystkich. Moja przygoda z c++ nie jest zbyt długa ale klasy,wskaźniki i tym podobne rzeczy uznawane za trudne udało mi się opanować. Nie będąc najlepszy z matmy postanowiłem zrezygnować ze spoj-a i konsoli bo implementacja matematyki w c++ to nie moja specjalność.
Postanowiłem więc przerzucić się na Qt jako bardziej ludzkie :) i z większymi możliwościami. Wymyśliłem sobie ,że zrobię przeglądarkę www. Jak na razie nie idzie mi nie najgorzej. Wyświetla strony bo to najprostsze :) ma ikony do reoladu, itp "działające oczywiście" :) hehe. Dobra już się nie chwale bo to żadna sztuka :) Grzebiąc sobie w kodzie, przypomniałem sobie ,że żeby przeglądarka nie była tylko czytnikiem HTML-a potrzebne są jej wtyczki. W związku z tym moje pytanie brzmi. Jak zaimplementować obsługę wtyczek ?? Np flash playera bo na html5 się nawet nie porywam bo za mało doświadczenia mam. Nie proszę o gotowy kod ale o jakieś naprowadzenie jak to można obsłużyć. Z góry THX
 
Ostatnia edycja:

kratek210

Użytkownik
Dołączył
Listopad 24, 2010
Posty
45
hehe człowiek myśli ,że to takie trudne a w qt jest klasa odpowiedzialna za to :) QWebPluginFactory :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom