Przeglądarka

szlamek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2009
Posty
7
Wie ktoś czy można wkleić jakieś zdjęcie w przeglądarke ja używam cracy browser i opery i czy np jak jest ekran startowy przeglądarki czyli pusty ekran to czy w jego miejsce można wlepić jakieś zdjęcie
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
A o M$ Paincie słyszał??
<
 

szlamek

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 6, 2009
Posty
7
niee . a mogłbys coś wiecej napisać jak to potem wkleic itp??

PS
wklejam jakis obraz w painta zapisuje go czy jak??:/
 

novciu234

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 25, 2008
Posty
90
Stwórz sobie stronę w html, zapisz ją na dysku a w przeglądarce w "stronie startowej" wpisz ścieżkę do tego pliku.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Poczytaj trochę o przeglądarce której używasz. Plik z nazwą która jest tłem. Nie koniecznie musi to być plik z rozszerzeniem .bmp. W Operze za tła odpowiadają chyba pliki .css ale nie wiem bo nie uczyłem się webmastering'u.
 

pola102

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2013
Posty
6
Przeglądarki internetowe komunikują się z serwerem zazwyczaj za pomocą protokołu HTTP, aczkolwiek w obsłudze są również inne, np. HTTPS, FTP, Gopher. Często wraz z przeglądarką dostarczane są komponenty, które umożliwiają korzystanie z serwerów grup dyskusyjnych (protokół NNTP), poczty elektronicznej (protokoły POP3, IMAP i SMTP) oraz serwerów plików (protokół FTP).

Trwająca na rynku wojna przeglądarek powoduje, że oprogramowanie do przeglądania stron WWW cały czas ewoluuje w stronę większej ergonomii, użyteczności i wygody użytkownika. Nowoczesne przeglądarki spełniają szereg wymagań – za dobry poziom uznawana jest obecnie obsługa następujących technologii:

HTTP i HTTPS
HTML, XML i XHTML
grafika w formatach: GIF, JPEG, PNG z obsługą półprzezroczystości oraz SVG
kaskadowe arkusze stylów (CSS)
JavaScript (w tym DHTML)
obiektowy model dokumentu (DOM)
ciasteczka
Adobe Flash
aplety Java
 

pola102

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 14, 2013
Posty
6
Przeglądarki internetowe komunikują się z serwerem zazwyczaj za pomocą protokołu HTTP, aczkolwiek w obsłudze są również inne, np. HTTPS, FTP, Gopher. Często wraz z przeglądarką dostarczane są komponenty, które umożliwiają korzystanie z serwerów grup dyskusyjnych (protokół NNTP), poczty elektronicznej (protokoły POP3, IMAP i SMTP) oraz serwerów plików (protokół FTP).

Trwająca na rynku wojna przeglądarek powoduje, że oprogramowanie do przeglądania stron WWW cały czas ewoluuje w stronę większej ergonomii, użyteczności i wygody użytkownika. Nowoczesne przeglądarki spełniają szereg wymagań – za dobry poziom uznawana jest obecnie obsługa następujących technologii:

HTTP i HTTPS
HTML, XML i XHTML
grafika w formatach: GIF, JPEG, PNG z obsługą półprzezroczystości oraz SVG
kaskadowe arkusze stylów (CSS)
JavaScript (w tym DHTML)
obiektowy model dokumentu (DOM)
ciasteczka
Adobe Flash
aplety Java
 
Do góry Bottom