Przejęcie kontroli nad konsolą

Honror

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2013
Posty
10
Witam. Chciałbym zapytać, czy jest możliwość przejęcia odpalonej konsoli CMD z innego komputera znając je IP? Jeżeli tak to w jaki sposób to zrobić? Bawiłem się telnetem, ale nie ważne jakie IP wpiszę to i tak mam cały czas connecting - na otwartych portach.
 

Honror

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2013
Posty
10
A co mogę zrobić znając IP danego komputera? Jakie szkody wyrządzić? W jaki sposób przejąć kontrolę na plikami i mieć do nich dostęp?
 

Honror

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2013
Posty
10
W jaki sposób połączyć się z innym komputerem za pomocą telnet? Zarówno na moim komputerze, jak i na VPS'ie mi się to nie udaje. Nie ważne jaki adres IP podam zawsze mam connecting. Skanowałem porty pewnym programem i łaczyłem się z każdym otwartym, ale i tak nic się nie działo.
 

Fatality`

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 17, 2013
Posty
14
W jaki sposób połączyć się z innym komputerem za pomocą telnet? Zarówno na moim komputerze, jak i na VPS'ie mi się to nie udaje. Nie ważne jaki adres IP podam zawsze mam connecting. Skanowałem porty pewnym programem i łaczyłem się z każdym otwartym, ale i tak nic się nie działo.

Widzę wiedza znikoma a w innych tematach się wypowiadasz..

@Topic

Nie połączysz się tak po prostu przez telenta... co najwyżej ssh, do telenta połączysz się jedynie jeśli serwer obsługuje ten protokół na danym porcie..
 

Honror

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2013
Posty
10
Nie wypowiadam się nigdzie. Zarejestrowałem się dziś i napisałem 2 tematy, tyle. Chyba mnie z kimś pomyliłeś.
 

cracker.com.pl

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 18, 2013
Posty
4
Na komputerze musi być uruchomiony jakiś serwer, czyli program, który świadczy usługi. Jak masz na nim serwer, który świadczy dostęp do plików to dostaniesz do nich dostęp.

Pobaw się może LAN-Control-Free. Program daje zdalnie dostęp do Wiersza polecenia, ale musisz uruchomić serwer wygenerowany przez ten program na komputerze, który chcesz kontrolować.

PS. Jak nie chcesz sobie tego zainstalować na stałe tzn. żeby skopiowało się do systemu i dodało do autostartu to uruchom to z konsoli poleceniem:
Kod:
server.exe -test
 

Honror

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 1, 2013
Posty
10
Na komputerze tej osoby jest uruchomiony jakiś serwer, problemem będzie tylko zainstalowanie tego na jej komputerze, bo z tego co wyczytałem to jest konieczne?
 
Do góry Bottom