Przemyslenia i pozegnanie.

Status
Zamknięty.

zeusik_

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 27, 2002
Posty
586
rzucilem pingwina dla dobra sprawy hehe
nie chcialbym byc moderatorem , ze wzgledu na rozmiar forum , usuwal bym pewnie postow w nieskonczonosc hoho...

ale dzieki za kandydature

pozdraawiam
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Chochlik
Baby z wozu, koniom lzej, jesli byscie sie pokusili o jednego moda wiecej to wam by bylo lzej (mniej pracy) ;)
a ktos powiedzial ze Mu ciezko?? (z obecnych moderatorow)

PS to nie jest temat o tym...
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
Ja bym proponował (jeśl jest wolne miejse) Chchlika lub LAME-R'A LUB NAWET knexusa(nie wim jak się pisze ksywe )
Bo na przyklad taki raven dużo umie ale nie ma raczej moderatorskiego ciepła..............
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Co do proponowania to ja bym tylko dał sugestie aby Szkodnick i Aniołek Tasmański zostali dalej moderatorami, a do każdego działu doszedł jeden nowy moderator. Tak by było najlepiej, bo by sie ta osoba na tym znała jeżeli została modem ;] .

A co do Zeusika_ to chyba sie przejął tym że podaliście go w propozycjach i zamiast kogoś opieprzyć to pomaga 8) .
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
Tak to jest na zasadzie - <umarł król niech żyje król>......... :shock:
Tak Zeusik ma wielkie serce.....heheheeh
 

FLEJA

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
253
A ja mysle ze nie trzeba chyba puki co kolejnego moderatora na forum. Wczesniej takze bylo dwoch moderatorow i bylo dobrze. Takie jest moje zdanie, a jezeli mialby byc juz ten trzeci mod to niech to bedzie ktos madry
smile.gif
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
hej
<


SZKOD[nick] swietnie sobie radzi sam, ja niestesty nie moge mu chwilowo pomoc poniewaz robie cos innego
<


ale gdyby SZKOD[nick] w ktoryms momecie potrzebowal pomocy to na pewno kogos z Was o to poprosi, Achates rowniez.

Pomysl Kamilka wydaje sie fajny, na pewno SZKOD[nick] i Achates to przemysla
<
chyba najbardziej sprawiedliwy, poniewaz osoby ktore wymieniliscie na "moderatorow" sa specjalistami w jakims dziale
<


SZKOD[nick] awans do szefa moderatorow
<


pozdrawiam
aniolek
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by Karrde
Ja bym proponował (jeśl jest wolne miejse) Chchlika lub LAME-R'A LUB NAWET knexusa(nie wim jak się pisze ksywe )
Bo na przyklad taki raven dużo umie ale nie ma raczej moderatorskiego ciepła..............

Hmmm choc to opinia jednego uzytkownika, to i tak mile zaskoczenie
<
Heh ale osobiscie nie uwazam sie za czlowieka nadajacego sie na bycie moderatorem chociazby dlatego ze nie zaliczam sie na forum do osob posiadajaca ogromna wiedze na temat hakingu, a z moich wyobrazeni moderatora, to moderator powinien sie dobrze zanac w temacie i byc pomocnym
<
 

aniolek-tasmanski

Były Administrator
Dołączył
Październik 31, 2002
Posty
514
Originally posted by Chochlik
nie zaliczam sie na forum do osob posiadajaca ogromna wiedze na temat hakingu, a z moich wyobrazeni moderatora, to moderator powinien sie dobrze zanac w temacie i byc pomocnym
<

<


Wystarczy duzo cierpliwosci, a czytajac kazdy post (musisz) nauczysz sie na pamiec obslugiwac tronany ( i inne) nawet jesli nigdy sie nimi nie bawiles
<


Na pamiec!
<
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Heh ja sie caly czas czegos nowego ucze, to moj glwny cel, a jak juz cos mam wykute to rownierz pomagam innym
<
Tylko mowie ze jeszcze wszystkiego sie nie nauczylem
<
 

DevilLama

Użytkownik
Dołączył
Luty 22, 2004
Posty
50
Atid nie bede Cię żegnał tylko życzył wszystkiego naj naj naj. Jedna proźba do Ciebie stary dobry druhu hackingu: wpadnij tu od czasu do czasu aby sprawdzić jaki jest poziom i czego nauczył się narybek.
 

SZKOD[nick]

Były Moderator
Dołączył
Maj 2, 2003
Posty
808
Originally posted by Chochlik+--><div class='quotetop'>CYTAT(Chochlik)</div>
nie zaliczam sie na forum do osob posiadajaca ogromna wiedze na temat hakingu, a z moich wyobrazeni moderatora, to moderator powinien sie dobrze zanac w temacie i byc pomocnym[/b]
to ja sie powinienem podac do dymisji w takim razie...
raczej chodzi tu o sprawiedliwosc, czytanie ze zrozumieniem, umiejetne wybieranie... itd. ja mam z hack'ingiem tyle wspolnego ...[...]...[...]...
<!--QuoteBegin-aniolek-tasmanski

SZKOD[nick] awans do szefa moderatorow
hmm ;] za to Ty jestes szefowa moderatorek :D
 

Karrde

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2004
Posty
31
oCZYWIŚCIE ŻE MODERATOR NIE MUSI SIĘ ZNAĆ NA TEMATYCE (CHOĆ PEWNIE NA WIELU FORACH MILE WIDZIANE)
POTRZEBA CIEPŁA ZROZUMIENIA DUŻO CZASU, WYROZUMIAŁOŚCI,SPRAWIEDLIWOŚCI I KONSEKWĘCJ-CZYLI MNIEJ WIĘCEJ TO CO NAPISAŁ SZKOD[NICK]

P.S SZKOD[NIK] SZKODA BY BYŁO JAK BYŚ ODSZEDŁ JAK ATID
<

OCZYWIŚCIE TO BYŁ PEWNIE ŻART ALBO NIE CZUJE IRONII.
 

Chochlik

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 10, 2003
Posty
391
Originally posted by SZKOD[nick+--><div class='quotetop'>CYTAT(SZKOD[nick)</div>
]
Originally posted by Chochlik@
nie zaliczam sie na forum do osob posiadajaca ogromna wiedze na temat hakingu, a z moich wyobrazeni moderatora, to moderator powinien sie dobrze zanac w temacie i byc pomocnym
to ja sie powinienem podac do dymisji w takim razie...
raczej chodzi tu o sprawiedliwosc, czytanie ze zrozumieniem, umiejetne wybieranie... itd. ja mam z hack'ingiem tyle wspolnego ...[...]...[...]...
<!--QuoteBegin-aniolek-tasmanski
SZKOD[nick] awans do szefa moderatorow
hmm ;] za to Ty jestes szefowa moderatorek
<
[/b]

Przesadzash SZKOD[nick], ty wiesh o wiele wiecej np. odemnie i jako moderator spisujesh sie doskonale... I owszme njawazniejshe by Mod byl wyrozumialy sprawideliwy i takie tam ale wiedza tesh sie przydaje
<
Zreszta nawet gdybym dostal propozycje zostanie modekiem to nie wiem czy bym sie zgodzil bo nie lubie odpowiedzialnosci, i wogule moze sie zdacyc, ze przez dluzszy czas nie bede na forum mial mozliwosci wchodzic i takie tam, poza tym na forum jest duzo osob, co maja lepsze kwalifikacje na moda
<
 

tomasz_b

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 20, 2004
Posty
17
"WIEDZA JEST NASZA TWIERDZA, IM WIECEJ WIEMY, TYM CIEZEJ JEST NAS POKONAC"
Dla mnie to Forum jest wielkim wyzwaniem dla samego siebie... dopiero sie ucze i dzieki wszytkim osobom które tutaj się znajduja i pomagaja innym zdobywam wiedze...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom