Przetarg :) na wykonanie trojana

Tomcias

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
3
j.w.

Proszę o poważne potraktowanie tematu:)

Zlecę wykonanie trojana temu kto zaproponuje mi zrobienie tego czego dokładnie oczekuje po jak najniższej cenie.

Trojan ten musi mieć:
-eksploratora dysku, jak i opcje szukania plików.
-dziewictwo
smile.gif
Nie wykrywalny przez AV
smile.gif


Nie interesują mnie żadne wysuń cd, czy jakieś inne bajery.
Chce tylko przeglądać dysk, pobierać co mnie interesuje, oraz to żeby program nie był wykrywalny.

Dzięki.
 
A

Aixx

Gość
pf.. z przetargami to idz na allegro...

tutaj to ty podajesz cene, funkcje, wyglad - jak ktos bedzie chetny to sie odezwie -.-

nie podawaj ceny nizszej jak 100 zl - wkoncu to nowy, niewykrywalny trojan... jak nie masz kasy to kup sobie VIPa jakiegos istniejacego trojana
 

Tomcias

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
3
O ile mnie pamięć nie myli, to przetargów na allegro nie ma. Są gotowe produkty.
Jeśli jesteś zainteresowany, to Ci podpowiem że wywoławcza 160 zł licytowana w dół.
Za więcej niż 160 to już wole sie nauczyć sam.
 

Eltrial

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2004
Posty
325
Lepszym wyjściem byłoby kupienie wersji VIP istniejącego już trojana, lub jakiegoś bindera, zamiast tworzenie na zamówienie. Drożej Cię to wyjdzie, a na dodatek może być mało ludzi którzy są do tego chętni.
 

Tomcias

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 5, 2007
Posty
3
Originally posted by Eltrial
Lepszym wyjściem byłoby kupienie wersji VIP istniejącego już trojana

Masz racje, przyznaję. Tylko teraz pytanie za ile? I od kogo...


W każdym razie, czekam na oferty na PW za ile co i jak(...) do Wtorku.
 

rafal

Były Moderator
Dołączył
Marzec 30, 2005
Posty
392
na chwile obecna podstawa to juz jakis rootkit badz prosty firewall bypassing , a osob ktore takie cos potrafia (tj. dostepne trojany) za wiele nie ma . Ja znam moze 6 czy 7 i zadna z nich trojanow juz nie robi :)
Wiec jesli szukasz trojana bez tych funkcji to bez jaj , ale zrobienie czegos takiego wyceniam od 30 do 50 zl max, wkoncu po za dostepem do cmd, download ,upload i szukaniem, nic tam nei ma, gotowe elementy mozna znalezc na byle jakiej stronce o programowaniu badz pseudo hackingu.
 
Do góry Bottom