Przezrocza w windows xp

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
Witam . mam takie pytanko czy dało by się z windowsa usunąć taką wynkcję wyświetlania zawartości folderu jako "przezroczy" , chodzi mi o to żeby usunać tą funkcję na stałe żeby po wejściu do folderu ze zdjęciami nie wyświetlał się automatycznie widok przezroczy .
Ale nie chodzi mi o to żeby wejść w opcje folderów ustawić fidok kafelków i zastosować do wszystkich folderów , chodzi o to żeby takiej funkcji wogule nie było w indowsie żeby ją na stałe wyrzucić .
Dało by się zrobić coś takiego ????
Zeby zostało tylko "miniaturki" ,"kafelki","ikony',"lista" i "szczegóły".
 

untam3d

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2009
Posty
36
taaa, zmodyfikowac graficzną powłokę, co się wiąże z modyfikacją shell32.dll i explorer.exe i pewnie jeszcze paru innych na ktore teraz nie wpadlem. Innymi slowy - da sie wszystko, ale ciezka sprawa.
 

D.F.

Były Moderator
Dołączył
Listopad 4, 2009
Posty
493
Można spróbować stworzyć program, który "w pamięci" usunie tą opcję, aby nie można było jej wybrać.
 

niekowalski

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 7, 2006
Posty
54
No popatrz , a ja myślałem że to będzie bardzo prosta sprawa której tylko przez lenistwo nie udało mi się do tej pory odkryć a tu się okazuje że z pozoru drobiazg może być trudny do rozgryzienia .
Dzięki za odpowiedzi , no jak się nie da to nie . trzeba będzie sobie odpuścić narazie .
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
skołuj sobie jakis program,co zamienia systemowe widoki na swoja wlasna ikonke. Jakas bardzo stara przegladarka zdjec najlepiej...
 

thc_flow

Zbanowany
Dołączył
Listopad 13, 2008
Posty
649
IrfanView ma taką funkcję z tego co pamiętam..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry Bottom