Przyklady (Fire Wall)

5

5n4k3

Gość
Witam!!!

Mam do was pytanie: Jaki program z FireWali jest najlepszy? Zone.. czy jakies inne np. FireBustah, Freedom, nie wiem. Chcialem wlasnie sobie jakis wybrac ale nie wiem co jest dobre mialem jusz ZoneAlarm, ale jestem ciekaw czy jest cos lepszego. Podajcie jakies przyklady dobray progsow (FireWall)
<
.

Pozdro
Snake
 

a5a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2002
Posty
579
Witam!!!

Mam do was pytanie: Jaki program z FireWali jest najlepszy? Zone.. czy jakies inne np. FireBustah, Freedom, nie wiem. Chcialem wlasnie sobie jakis wybrac ale nie wiem co jest dobre mialem jusz ZoneAlarm, ale jestem ciekaw czy jest cos lepszego. Podajcie jakies przyklady dobray progsow (FireWall)
<
.

Pozdro
Snake[/b]

Dominujace firewalle na winde to zonealarm pro i tiny personal firewall. Ja osobiscie uzywam tiny personal firewall. Mozna tesh pobrac nakladki na te programy aBY byly w jezyku polskim. Wiec ja radze tiny personal firewall. Tesh mialem ze 2 miesiace taki sam problem jak ty i postanowilem wyprubowac tego i tego wiec ty tesh przetestuj, a dobierzesz NAJLEPSZEGO DO SWOICH POTRZEB.

P.S To jush bylo na forum jakbys niewiedzial
<
:p:p:p:p
 

zraz

Użytkownik
Dołączył
Listopad 23, 2001
Posty
123
Ja pierdziele ... ale wy jestescie lole.

Sluchajcie ja na 4 min. przed atakiem na moj komputer wlanczam swojego Firewall-a bo wiem, ze ten ktos chce mnie schaczyc.

Ale jest to jeden z najlepszysz na swiecie moze i w calej galaktyce Firewall.
Jego budowa jest tak skomplikowana ze nie wiem czy starczylo by mi rok na to abym go mniej wiecej objasnil.

Pozatym jego wlaczenie tez nie jest za proste. To trzeba zrobic duzo operacji.

1)Najpierw oczywiscie trzeba miec komputer
2)Trzeba miec internet !!
3)Trza mies myszke i klawiature.

Wiec sposob jest zarazem wydaje sie prosty lecz tego zabezpieczenia oswiadczam nikt alr to nikt nie sforsuje. Wiec jesli juz czuje ze jakis hakier mnie chce zhakirowac to szybkim ruchem sie schylam w dol, wyciagam jednostke centralna. Swoimi kocimi ruchami obracam go. Swoimi delikatnymi paluszkami jak pupcia niemowleca " szybko a zarazem skutecznie" wyciagam kabel z karty sieciowej vel u was modemu co tam macie.

Jest to jeden z najlepszych sposobow ochrony przed hakirami.
Jest jeszcze jeden tez abrdzo rozbudowany. No ale da sie go opisac kilkoma slowami: nie zakladac sobie interneta.


No wiec mysle ze juz wszyscy wiedza jak sie zabezppieczeyc i nie bedzie juz wiecej takich bzdurnych pytan.
W nastepnym odcinku napisze jak bronic sie przed "dzikimi babami", ktore jak nazwa wskazuje sa dzikie. Maja wlosy z nos az po zame konce nog.

No ale sie opisalem mysle ze wszyscy sa szczesliwi.

Pss. Przepraszam jesli wystepuja bledy no ale nie chcialo mi sie sprawdzac.
 
Do góry Bottom