Przylacz sie!

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Mam dla Was propozycje :) Mianowicie. Proponuje wspolprace w pisaniu roznego rodzaju stuff'u o poruszanej tu tematyce? Jedyne preferowane jezyki to: C i Asm ;-) Wszystkie Delphi i BCB oraz VB odpadaja! Wymagany poziom to podstawowa znajomosc Asma i C oraz znajomosc w temacie. Mile widziana znajomosc VxD i WDM oraz Virii jak i celego stuff'u IDA SI HIEW etc.
 

fl3a

Użytkownik
Dołączył
Marzec 12, 2005
Posty
538
Cos malutko zainteresowanych
<


Moze znajdzie sie ktos kto ma ochote przerobic kilka exploitow by byly zgodne z naszymi Windowsami? Ostatnio przegladalem exploit dotyczacy bledu w procesie przetwarzania kursorow ANI przez system. Serdecznie zapraszam do wspolpracy
<


A dla spragnionych milej lektury zapraszam pod adres:
http://www.zeltser.com/reverse-malware-paper/
 

barn

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 7, 2005
Posty
23
95% ludzi tutaj nie interesuje programowanie albo umieja cos na skale "hello world" lub prostego programu matematycznego, programowanie nie jest potrzebne do obslugi trojana... takze chyba w nieodpowiednim miejscu szukasz.
 

saipix

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 13, 2004
Posty
131
programowanie nie jest potrzebne do obsługi trojana[/b]

Hehe barn dobrze powiedziane.....jak tak czytam sobie czasem ( raz na miesiąc ; - d ) niektore posty na forum to odnosze wrażenie że Ty fl3a marnujesz czas na tym forum.....ja juz dawno zrozumiałem że to forum jest dla lamerów.....odkąt odeszli Barca, Skorpion, itd to tu juz nie ma o czym ( i z kim ) dyskutować....


Pozdrawiam...saipix
 
Do góry Bottom