Przywitanie i kilka pytań

Kaniaa

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2013
Posty
2
Witam , Mam na imię Kuba. Otóż z racji tego , że interesuje się informatyką i rozpoczynam swoją przygodę z technikum na profilu informatycznym chcę poszerzyć swoją wiedzę. Chciałbym poznać kilka trików hakerskich jako , że można przy tym programować (od jakiegoś czasu , indywidualnie uczę się C++ narazie nic wybitnego m.in kalkulator z funkcjami oraz program losujący liczby ((taka mini gierka xd)) . Wiem , że więcej na temat programowania dowiem się w szkole ale chciałbym umieć coś więcej na start a przy tym troszkę poćwiczyć programowanie . Stąd też moje pytanie , Czy do hakowania jest potrzebna duża wiedza na temat C++ ( lub innych języków ) , Ile zajmuje czasu napisanie jakiegoś hmm wirusa dzięki któremu można wejść na czyiś komputer ? , Czy jest do tego potrzebna duża moc obliczeniowa komputera ? , i ile czasu zajmuje nauka początkowych trików hakerskich i na koniec Czy można stworzyć wirusa który nie zostanie wykryty na drugim kompie ? Dzięki za odpowiedź ( jeśli ktoś zechce xD ) i pozdrawiam wszystkich forumowiczów ... znaczy się hakerów :)
Kaniaa.:cool:
 

Αvenger

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 21, 2012
Posty
243
Witamy na forum.
Czy do hakowania jest potrzebna duża wiedza na temat C++ ( lub innych języków )
Co najmniej podstawowa.
Ile zajmuje czasu napisanie jakiegoś hmm wirusa dzięki któremu można wejść na czyiś komputer ?
Dla dobrego programisty kwestia kilku dni.
Czy jest do tego potrzebna duża moc obliczeniowa komputera ?
Nie potrzebna.
ile czasu zajmuje nauka początkowych trików hakerskich
Zależy co masz na myśli.
i na koniec Czy można stworzyć wirusa który nie zostanie wykryty na drugim kompie ?
Można.
 

Kaniaa

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 12, 2013
Posty
2
No więc , na początek chciałbym spróbować dostać się na czyjeś konto gg ( np. moje z tym , że na drugim komputerze , taka próba "na sucho"). I czy można podłączyć się do komputera i zdalnie go wyłączyć ( spróbowałbym to tak samo jak z kontem gg , na swoim drugim kompie). I druga sprawa :D Polecacie jakieś strony z tutorialami dla baaardzo początkujących ?
 

meViu

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 8, 2013
Posty
223
Dam Ci jedną rade: ucz się sam w domu, bo szkoła Cię niczego nie nauczy! Jeśli samemu się nie nauczysz tak na prawdę nie będziesz umiał nic (w szkolę są jedynie podstawy podstaw) ogarnij najpierw język programowania (C++ to dobry wybór) na wysokim poziomie. To Ci pozwoli pisać różnego typu malware.
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Nie wiem jak sprawa wygląda w technikum, zalezy pewnie jakie to technikum i gdzie, ja chodziłem do liceum na profil matematyczno-informatyczny i z informatyki nauczyli mnie dodawac warstwy w Gimpie, napisac Hello World w Pascalu i baaaaardzo wielkie podstawy C++ (W zasadzie na wskaznikach juz połowa klasy wysiadła i nauczyciel stwierdzil ze to za trudne.... ) (Worda i Excela nie traktuje jako jakąś tajemną wiedzę, moim zdaniem to czego uczą w szkole sredniej z pakietu Office, powienien umieć każdy) Na wiekszosc pytan odpowiedzieli Ci Avenger i meViu, tez jestem za tym zebys dużo uczył się programowania w domu, na to ze skonczysz technikum i bedziesz dobrym programistą C++ bym nie liczył :) Jezeli chcialbys po technikum kontynuowac naukę i iść np. na informatykę, to tez radziłbym się mocno skupic na matematyce od samego początku. Na swoim przykladzie mogę powiedziec, że pierwszy rok informatyki na Politechnice (nie wiem jak na uniwerkach, sadze ze podobnie) to rzeź matematyczna i niestety z tego co widze pierwsi wylatują ludzie po technikach którzy mieli matme na dużo niższym poziomie niż klasy profilowane w liceum.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom