PSP

Ramiro

Użytkownik
Dołączył
Luty 27, 2007
Posty
252
Witam.
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem PSP czegoś przykładowo takiego
Chciałbym was prosić chociaż wiem, że to nie jest forum jakieś elektroniczne ale może hakerzy, programiści też mają jakieś pojęcie na ten temat?
Chodzi mi o to czy mogli byście mi doradzić jakie PSP (jaki model) jest dobry w cenie do max 550 zł (no wiadomo jeśli coś ma być dobre a jest lepsze o te 20 zł to polećcie a na pewno mi to pomoże), czy kupić nowe czy używane (nie wiem czy przez allegro nie zostanę oszukany w sumie to jest trochę pieniędzy) i co jeszcze możecie zaproponować?
Chętnie wysłucham/przeczytam wszelkie dobre rady.
Słyszałem wiele rzeczy o PSP dlatego też chciałbym żebyście mi pomogli:
1 Podobno gdy kupi się PSP to gry z płyt nagranych przez siebie nie działają tylko oryginalne gry?
a Podobno jest możliwość ominięcia tego
czy myślicie że to prawda czy tylko taki chwyt?
2 Podobno nie działa internet trzeba mieć wifi czy router ale nie wiem czy to prawda i co dokładnie trzeba mieć żeby działał internet (oczywiście w domu, podobno na uczelni czy w szkole jak jest wifi to działa bez zarzutów za free)
a czy za internet z PSP też trzeba płacić czy po prostu on jest dzielony jak np mam neo i kupuje router to wtedy mam w domu i tylko tak mogę z neta korzystać?
3 Z jaką baterią kupować 1200, 1800 bo w różnych modelach widziałem na prawdę wiele i bardzo różne a cenowo wychodziło około 10 zł różnicy. Czemu tak było nie mam pojęcia. Może wy wiecie?
4 Czy gry na PSP chodzą fajnie można pograć (no wiadomo może nie tak jak na kompie) ale ogólnie czy jest fajna graficznie?
5 Do czego może służyć odbiornik nawigacji GPS i czy opłaca się go kupować?
Czy w ogóle myślicie że PSP jest ok czy raczej byście się do czegoś innego (do jakiegoś innego) produktu bliżej przyglądali a tego raczej nie brali. Napiszcie mi szczerze co o tym myślicie.

Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 
Do góry Bottom