Ptoblem z czciąkami

F

frankii91

Gość
Mam problem z czciąkami w linie i niewiem co robić wyglądają paskudnie są bitmapowe jak zmienić na takie jak w windzie
 
F

frankii91

Gość
Czciški sš prawie że niewidoczne sš bitmapowe ale nie wiem jak zmienić żeby były takie jak w windowsie mam mandrake 8.0 czy lak sie to pisze i niemoge znales zadnego opisu na tokiedyœ miałem ale teraz nie wiem gdzie jest a i jeszcze pytanko czy w red chat 7.1 jest ten sam problem i też potrzebuje info na temat openGL pod lina i Kadu bo niemoge se poradzic nie uruchamia się Narzie to tyle problemów.
 
B

b4d4ss

Gość
frankii ... jak wiesz rozmowe dokonczymy na ircu
smile.gif

czesc juz ci wyjasnilem
smile.gif

i prosze cie nie uzywaj polskich czcionek
smile.gif
 
F

frankii91

Gość
Oka dzienki badess za fatyge ale chyba zrobilem naraznie tylko w Netscape-ie mi wyswietla dobrze pienknie ale w mozilli i w konqueror to wyglonda do dypy niewiem co robic Jak bede na forum to wysle ci fotke i zobaczysz jaki jest dokladnie problem.
Pozdro dla ZraZa & b4d4ss
 
B

b4d4ss

Gość
coz nie uzywam mozilli ale w konqueror ..
settings/configure konqueror/konqueror browser i appearance ...
proste nie ????
 
H

HAKER

Gość
Fajne literki

Stary znam ten bol ale jak kcesh to ci coœ poradze nie ma co modernizować se systemu i qombinować jak koń pod górę. Trzeba się po prostu pogodzić. O ile w windzie jest True type o tyle w linie jest Bit map i już jeżeli sprawa wyglšda kiepsko nie szalej z rozdzielczoœciš monitora albo znajdŸ coœ jak screen loupe pod lina.

Ale jeżeli nie pomaga to coœ naprawde się zgibalo i nie ma co. Jeżeli masz jakiœ problem to zadzwoń do pomocy tech. probowalem nie sprawdzajš Cię jakiego masz lina pirata czy org bo pewnie i tak nie ma większej różnicy. Wogole pomoc techniczna jest super mialem gdzieœ numer ale sie podział.
No nic przeczytaj pare "readme" i gdzieœ powinno to być.

Pozdra
Haker

Ps Kiedyœ kiedyœ też mialem ten problem od tamtej pory już nie używam lina.
 
Do góry Bottom