Pulpit zdalny

Ksenomorf

Użytkownik
Dołączył
Październik 14, 2003
Posty
40
Witam, mam nastepujacy problem:
Po przeskanowaniu ip qmpla programem Languard uzyskalem informacje ze na porcie 3389 ma aktywna usluge "Pulpit Zdalny", nie wiecie moze jak moglbym to wykorzystac czyt. polaczyc sie z moja ofiara
smile.gif
??
 

rsk

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
69
To ja radzę od siebie wogóle zamknąć forum. Jest bezużyteczne. Przecież zamiast zadać na forum pytanie lepiej poszukać na google. I problem z głowy.
 

I_v0

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 26, 2002
Posty
122
rsk, nie masz racji do konca, niektore pytania wymagaja kreatywnego myslenia, na niektore istnieje kilka odpowiedzi, poszukuje sie wtedy najlepszego rozwiazania, najszybszego algorytmu... forum jest potrzebne, bardzo potrzebne, tylko ze na pewnym poziomie, a przeciez informacji nie mozna zatrzymywac i chowac, nie mozna zamknac forum tylko dla jakiejs elitarnej ekipy... mam nadzieje ze mnie zrozumiales :)
 

rsk

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 24, 2003
Posty
69
Dobra spoko. Poprostu się wkurzyłem, że znowu ktoś odsyła do Google.
 

Andrevus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
213
Po pierwsze załóżmy ze ten Twój kolega jest w Twojej sieci(tego nie podałeś), jeżleli ma właczony zdalny Pulpit to musisz sie dowiedziec jaki program połączy sie na tym porcie...ktoś tam pisał o hasło...jezleli jest i ktoś korzysta z tego "Zdalnego Pulpitu" to hasło mozesz zdobyć choćby sniffujać, zakładajć ze nie wysyła zaszyfrowango, no i to chyba na tyle,
BTW. Co do pulpitu zdalnego to nie jest czasem Usługa w netmetingu ??
 

NeoX

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 19, 2004
Posty
28
kilka rzeczy:
1. Może źle zrozumiałem (najprawdopodobniej...) z tym programem, ale przeciesz kilent Pulpitu Zdalnego, jest wbudowany w Winde XP...
2. Jak jusz ci się uda połączyć (czytaj: Klient wywali ci komunikat że złe hasło lub login), to jest kilka standartowych kont, które z PaneluSter. nie widać: Pomocnik(to konto jest właśnie używane jak dostaniesz proźbę o pomoc), Administrator(możliwe że koleś to kompletny lamer, bo konto administratora jest niewidoczne jak stworzysz sobie konto dodatkowe z uprawnieniami admina), i tajemnicze konto SUPPORT_388945a0 (Możliwe że numer jest zależny od wersji lub num.seryjnego).
I przy tym koncie chciałem się zapytać wszystkich: Po co one? Słowo SUPPORT chyba oznacza że jest to konto dla pomocy techniczne Microsoftu. Ale zauważcie że to konto (tak jest przynajmniej u mnie) jest wyłączone. I za cholere nie wiem po co ono jest...
No ale co tam... Przeciesz i tak zostaje nam wyciągnąć hasła dla tych kont
 

Dex1987

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2004
Posty
48
Hmm Pulpit Zdalny w XP jest do dupy. Wchodząc na kompa kogoś tą osobe wylogowywuje(tzn niedoklanie jest tak jakby dała ta osoba "przelacz uzytkownika") Kazdy mądzrzejszy sie kapnie (bo jak wlaczal to juz chyba cos o tym wie) A może ktos wie jaki wpis zmienia tą opcje?
 
Do góry Bottom