Punkty pomógł/pomogła <-> Punkty za pierdoły

gszesiek

Użytkownik
Dołączył
Październik 18, 2006
Posty
17
jestem od niedawna na tym forum, więc zaraz może mi ktoś odpowie, że ledwie dołączył, a już mu coś nie pasuje .........

do rzeczy: jak są punkty pomógł/pomogła to może niech będą też punkty za wypisywanie głupot (bo gdzieś się słyszało, a może to tylko mi się wydaje, itp)
pozdrawiam

--------------------
pomysl bez sensu[/b]
-> do usunięcia
smile.gif
 

Avat

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 1, 2006
Posty
221
A kogo w ogóle te punkty Pomógł obchodzą? Mnie nie. Może i fajnie jest mieć duże, pogrubione 100 pod avatarem, ale co poza tym?

Ja nikomu nie daję punktów, nikt mi nie daje i jestem szczęśliwy
smile.gif
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
pomysł bezsensu... Komuś się nie spodoba coś w poście i polecą negatywne punkty ;/ aż wzrosną do dużej liczby.
 

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Originally posted by NC
pomysł bezsensu... Komuś się nie spodoba coś w poście i polecą negatywne punkty ;/ aż wzrosną do dużej liczby.

No chyba ze cos takeigo mogli by robic specjaluser'zy
smile.gif
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
moim zdaniem lepiej zostawić to co jest czyli ostrzeżenia wystarczą...

Wprowadzając coś nowego to i tak wszystkim się nie dogodzi
<
zawsze ktoś będzie miał jakieś ale .
 

MacBak

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2006
Posty
50
dlatego teraz by się nie kasowały tylko trzeba by było sobie zasłużyć pomagając innym. Ja jestem dalej za tylko może faktycznie 3 pomógł za 1-dno ostrzeżenie żeby ci co mają dużo punktów momógł nie wykorzystywali tego i nie bluzgali na nowicjuszy (oczywiście pomijając tibia hexi0rów ;] )
 

NC

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 28, 2006
Posty
81
Originally posted by MacBak
dlatego teraz by się nie kasowały tylko trzeba by było sobie zasłużyć pomagając innym. Ja jestem dalej za tylko może faktycznie 3 pomógł za 1-dno ostrzeżenie żeby ci co mają dużo punktów momógł nie wykorzystywali tego i nie bluzgali na nowicjuszy (oczywiście pomijając tibia hexi0rów ;] )

:whoeva: nie zdarzyło mi się znaleść post żeby Ci co maja dużo ptk. bluzgali na nowicjuszy.... chyba, że jest jakiś powód tego, bo tak to nie widziałem. ;]
 

boness

Użytkownik
Dołączył
Październik 29, 2005
Posty
209
Originally posted by NC+--><div class='quotetop'>CYTAT(NC)</div>
<!--QuoteBegin-MacBak
dlatego teraz by się nie kasowały tylko trzeba by było sobie zasłużyć pomagając innym. Ja jestem dalej za tylko może faktycznie 3 pomógł za 1-dno ostrzeżenie żeby ci co mają dużo punktów momógł nie wykorzystywali tego i nie bluzgali na nowicjuszy (oczywiście pomijając tibia hexi0rów ;] )

:whoeva: nie zdarzyło mi się znaleść post żeby Ci co maja dużo ptk. bluzgali na nowicjuszy.... chyba, że jest jakiś powód tego, bo tak to nie widziałem. ;][/b]

i wlasnie bluzganie moze sie zaczac, gdy pkt pomogl beda kasowaly warny...
 
Do góry Bottom