pytanie o formularz

GrzesiuSdwa

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
130
Witam wszystkich zainteresowanych :) Więc problem przedstawia sie następująco :

Mam taki oto formularz :
Kod:
<form action="JAKIŚ_PRZYKŁADOWY_ADRES" method="POST"><input type="hidden" name=uja value="93636"><table cellpadding="0" cellspacing="0" border="0" width="100%">

<tr><td align="center" valign="top"><p align="center" valign="center"></td>

<td width="10"></td><td valign="top">

<table cellpadding="2" cellspacing="2" border="0" width="100%">

<tr><td class="tdh" colspan="2" align="center">NAZWA</td></tr>

<td align="center" colspan="2">
<input type="submit" class=input value="Wyślij"></td></tr></table>



</td></tr></table>

</form>


i teraz chodzi mi o to czy istnieje jakiś skrypt który wyśle mi ten formularz automatycznie a nie poprzez kliknięcie "wyślij" ??
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Postów nie można wysyłać automatycznie ze względów bezpieczeństwa. Ktoś by mógł np w ten sposób bez problemu pliki kraść.
 

GrzesiuSdwa

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
130
a jakie jeszcze są inne metody wysyłania formularzy oprócz ''post"?? jeśli użyje GET to moge wysłać formularz automatycznie??
 

M1ch00

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 22, 2006
Posty
609
Get jest przesyłany jako część adresu - więc "otwierasz" po prostu adres. Ale ma dość mały limit...
 

GrzesiuSdwa

Użytkownik
Dołączył
Maj 10, 2006
Posty
130
Juz znalazłem jak wysłać 'post' automatycznie i da sie to zrobić
<
:p:p:p:p:p:p:p :jupi:
 

_ProXy_

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2006
Posty
142
...

metoda get to mozna ;] juz o tym byla mowa w jakims temacie na forum ;] mozna np. zrobic ramke z odpowiednim adresem, albo jakis obrazek itp ;]
co do metody post nie spotkalem sie nigdy z takim czyms ;] - metoda post sluzy do ukrytego wysylania informacji tj. haslo itp ;]
 

Szalony Kojot

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 31, 2006
Posty
176
Sory mam lamerskie pytanie
<

Czyli mogę zrobić tak, by formularz powieral przyklad c:windowsexplorer.exe
i zamiast wyślij napisze "kliknij konieczne" i ktoś kliknie to mi wysle plik na serwe ?? Mżliwe jest coś takiego wogle ;p
 

_ProXy_

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2006
Posty
142
...

jest takie cos mozliwe jak masz ie 5.0 i starsze, zadnej latki i windowsa 98 hehe... gdyby tak mozna bylo sie bawic to kto w necie bylby bezpieczny?? przecierz kazdy by mial pliki tj. cookies od kogo chce i moglby robic z nimi co chce... ;]
 
Do góry Bottom