pytanie o script

K

kupa

Gość
Witam forum'owiczow i mam pytanko: Czy ktos moglby mi przeslac albo napisac albo dac adres gdzie moglbym znalesc script (a moze aplet) taki jaki jest na stronie ACHATES'a przedstawiajacy ile osob obecnie przeglada strone oraz IP i nazwe hosta? [email protected] pozrawiam narta...
smile.gif
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
czlowieku co za banalne pytanie nio w sieci jest tego pelno nio wpisz najlepiej sobie w wyszukiwarce JAVA script i napewno cos bedze al jezeli nie to wejdz sobie na www.scrypty.com do tam sa linki i przykladowe scrypty.
 
N

nowy

Gość
ile osób??

to z osobami przegladajacymi strone to jest (nie)zwykly licznikk pokazujacy ilosc osob on-line obecnych na stronie.niektore serwery na ktorych można zalozyc licznik oferuje takš możliwosc.




Pozdrawiam.
 

Driver

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 27, 2002
Posty
73
Witam forum'owiczow i mam pytanko: Czy ktos moglby mi przeslac albo napisac albo dac adres gdzie moglbym znalesc script (a moze aplet) taki jaki jest na stronie ACHATES'a przedstawiajacy ile osob obecnie przeglada strone oraz IP i nazwe hosta? [email protected] pozrawiam narta...
smile.gif
[/b]


Sluchaj kolego jak jestes troche czajacy z JAVA SCRIPT to wejdz na taka strone na ktorej jest ten scrypt daj prawym przyciskiem myszki na stronce i wez obcje pikaz zrodlo to napewno sobie znajdziesz tam ten scrypt.
 
Do góry Bottom