Pytanko? Czy to opiekun czy cos innego..

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
Witam! Mam pytanko co to moze byc a mianowicie w mojej pracowni informatycznej mam opiekuna juz nie pytam jak zlamac haslo bo program nowszy a ta tabelka z tymi "kodami" stara i sie nie da.Normalnie wchodzilem sobie na allegro, nasza-klasa itp.Ktoregos dnia przychodze na zajecia chce sobie tylko luknac a tu wielkie zdziwienie jak by zablokowane ale nie wyswietla sie strona opiekuna (przykladowa strona) tylko wyskakuje strona mojej szkoly.Jak to jest zrobione czy to przez opiekuna czy jak? i jak to obejsc?
Czekam na odpowiedzi.Z gory dzieki i pozdro.

Ps. prosze o nie usuwanie tematu.
 

kanar123

Użytkownik
Dołączył
Marzec 27, 2008
Posty
451
To zapewne już było na forum no ale cóż...
Jest kilka sposobów...
- Instalujesz u siebie identyczną wersje opiekuna i tworzysz plik hasła a potem po prostu je podmieniasz...
- Wchodzisz na strony przez Proxy... np. http://www.radproxy.com/
- Próbujesz rozszyfrować hasło, w necie pełno tutków
<


Do wyboru do koloru...

Edit:
Ahh nie doczytałem ... xD Te ograniczenia mogą być ustawione na routerze u admina sieci szkolnej
<
i raczej nic z tym nie zrobisz
<


Pozdro
smile.gif
 

eyes_only

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 28, 2008
Posty
7
Jak dla mnie wygląda to na regułkę na firewallu, na serwerze... Jeżeli tak jest nic nie zrobisz no chyba, że uda Ci się dostać hasło do jakiegoś usera np nauczyciel czy coś w ten deseń, którego ta reguła nie dotyczy...
 

Sharow

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 12, 2008
Posty
42
Jak dla mnie wygląda to na regułkę na firewallu, na serwerze... Jeżeli tak jest nic nie zrobisz no chyba, że uda Ci się dostać hasło do jakiegoś usera np nauczyciel czy coś w ten deseń, którego ta reguła nie dotyczy...
To jedynie admin mnie ratuje...No tylko ze tam jest Vista i trudniej jest z haslem.Jak by byl XP to by problemu nie bylo...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Wybacz ciekawość, ale skąd wziąłeś to hasło? ;D

Wróżka pomogła czy po prostu zgadłeś? ^^
 

Levy272

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2009
Posty
171
Niekoniecznie ;D w gimnazjum miałem takie: ZAQQ!2wsx

Natomiast w technikum po prostu nazwę szkoły
smile.gif


Tak więc nie mówione, że to jest właśnie to hasełko ;D ale nigdy nie zaszkodzi spróbować ^^
 

grzonu

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 26, 2006
Posty
1390
a to nie musi byc opiekun jesli pokazuje ci sie strona szkoly to na 99% przekierowuje cie do niej plik hosts
wystarczy odpalic jakis http proxy takie cos jak anonymouse.org i juz powinno puscic
 
K

Khalt

Gość
Widzicie - u mnie hasło na konto administracyjne domeny to E<censored XD>L ... Admin do tej pory nie wie, że je znam XD.
 
K

Khalt

Gość
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła xP. Im mniej wiesz, tym krócej będą Ciebie torturowali ^^.
 

discovery44

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 14, 2007
Posty
763
Coś mi tu ściemą śmierdzi :>
A mógłbyś podać swój patent, bo może się przydać.

Pozdrawiam,
discovery
 
K

Khalt

Gość
Phie ... po prostu idiota na wszystkich PC w sieci miał na adminie takie hasło XD.
Pierwszy raz ophcrack się do czegoś przydał :p.

Czyli żaden patent tylko lenistwo administratora ...
 
Do góry Bottom