Pytanko o IP

Chudy'Chudy

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
28
Mam pytanie jesli zmienilem Ip i Proxy przez program Hide IP i czy moze ktos mnie jakos wykryc czy nie da rady? Chodzi o to ze jak wejde na jedno konto na stronie zrobie cos tam i wejde na drugie konto ale juz wlaczonym Hide IP to bede wiedziec ze to ja ten sam co bym na pierwszym koncie czy nie wykryja? Pytam zeby nie dostac Bana!
 

Chudy'Chudy

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 27, 2005
Posty
28
Mozliwe, ze tak, ale watpie czy bedziemy im se chcialo szukac. Zalezy co chcesz zrobic[/b]


Bo mam w www.sokker.org 2 konta i chcial bym sobie z jednego na drugie konto kase przelac ale pisze ze jesli bedzie z tego samego IP to zablokuja mi konto i nie wiem czy jak wlacze Hide IP to tez beda wiedziec ze to ja ;/
 

Roaders

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2006
Posty
79
Witam!

Znam osoby które tak robiły i bez problemu im to poszło. Także uzywali programu do zmiany adresu IP. Ale jakiego programu uzywali ? Niestety nie wiem. Moim zdaniem Hide IP wystarczy :faja:

PS: Jesli Ci pomogłem to kliknij przycisk POMÓGŁ :faja:

Pozdrawiam!
 

Riddick1

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2005
Posty
49
A jeśli nie czujesz się pewnie spróbój programem który będzie łączył ciebie przez kilka serwerów proxy, tylko wtedy będziesz miał zabójczą prędkośc. Teraz nie bardzo pamiętam jak ten progros się nazywa.
 
Do góry Bottom