Radiówka poraz koleiny :)

lukasz88800

Użytkownik
Dołączył
Czerwiec 4, 2005
Posty
1
Ja mam takie pytanie ja mamradiówke 256 ale admin mi ograniczył przepustowość w dzień do 20 % strasznie to wtedy chodzi czy jest jakiś sposób żeby to ominąć lub program na kompa żeby to zmienić i admina wygłupić za pomoc wielkie THX :-D
 

matx

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 30, 2006
Posty
12
WILPACKETS
NETCUT
ETTERCAP
(poszukaj i tych progamach to zobaczysz co one potrafią)
 

xeroy

Użytkownik
Dołączył
Listopad 14, 2005
Posty
1
radiówka

Czy mógłbyś podać linki do pobrania tego pliku, bo ciężko go znależć... z góry dzięki... pozdro
<
 

liscmaq

Użytkownik
Dołączył
Listopad 20, 2002
Posty
56
moze masz jakiegos dsla 2mb na 50 osob wtedy nic nie zdzialasz benek, moze zaproponuj mu zeby lacze dzielil jakos dynamicznie np inet.one.pl
 

badzik

Użytkownik
Dołączył
Luty 4, 2006
Posty
1
radiowka 256Kb/s

chce podniesc transfer ,do czego sluzy WILPACKETS,ETTERCAP,
 

deepthr0at

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 27, 2006
Posty
19
No jak jestes w LANIE to se przypisz adres MAC kogos, kto ma szybszy transfer, lub taki bez ograniczenia
smile.gif
 

Speedie88

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 31, 2006
Posty
148
A czy admin bedzie wiedzial, ze sobie podnieslismy transfer? Bo w mojej radiówce predkosc zalezy od tego ile osób jest w internecie naraz. Ja bym chcial aby bylo caly czas 11 Mb/s <------ tyle jest jak malo osób jest na necie.
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Bo w mojej radiówce predkosc zalezy od tego ile osób jest w internecie naraz. Ja bym chcial aby bylo caly czas 11 Mb/s <------ tyle jest jak malo osób jest na necie[/b]
Pogratulować wiedzy
<
<


A czy admin bedzie wiedzial, ze sobie podnieslismy transfer?[/b]
Pewnie nie
<
Choć nawet jak zmienisz MAC i IP (i oczywiście nazwę kompa) to i tak dobry administrator (posiadający duże umiejętności) jest wstanie Cię namierzyć.
 

..ClaRoX..

Użytkownik
Dołączył
Październik 2, 2005
Posty
100
Speedie88: jak już to nie "megabipsów" tylko "megabitów"
<
A mój urągliwy komentarz był do tego, iż Ty napisałeś zdanie:
a bym chcial aby bylo caly czas 11 Mb/s <------ tyle jest jak malo osób jest na necie[/b]
co świadczy o niskim poziomie wiedzy dotyczącej sieci WLAN. Dlaczego...? A bo te 11mb/s to nie jest szybkość Twojego internetu, lecz maksymalny transfer danych, na jaki stać standard Wi-Fi 802.11b, bądź zredukowany (przez zanik sygnału) transfer standardu 802.11g (który nominalnie umożliwia do 54ms/s, choć są odmiany do 108mb/s). Chłopie, gdybyś miał szybkość łącza 11 mega to ...... był byś bosem
<
Przeciętny internauta dysponuje łączem o maksymalnym downloadzie 100-150kb/s, nieliczni mają 1mb/s .... a Ty miał byś mieć 11mb/s .... i Ci jeszcze źle
<
<


Nie obrażaj się, ale napisałeś wręcz kuriozalne zdanie
<
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Dobrze napisal, jest subtelna roznica w wiekosci liter:
MB :arrow: megabajty
Mb :arrow: megabity
 

nick963

Użytkownik
Dołączył
Listopad 4, 2005
Posty
12
No dobra czyli jeszcze raz po kolei jak zwiekszyc transfer?
bo mi sie cos wydaje ze te programy co podaliscie to na lan a nie na wlan
chcialbym zwiekszyc se predkosc chociaz wcale nie mam wolnego neta
smile.gif
ale zawsze moze byc lepiej
najszybciej mialem 1,2 MB/s 8) (sciagalem bearshare'dem) ale w trakcie burzy- to i tak szybko jak na radiowke

PS. moj admin nie jest glupi. raz byl u mnie robic cos z kompem a jak wrucilem to mialem juz kaylogera
smile.gif
 
Do góry Bottom