Radiówka

ziomalyo

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2007
Posty
3
Czy mozna np. zwiekszyc transfer sobie z radiowki bo mam 256 a chodzi po 20-30kb/s sygnal to z 50-60% mozecie mi powiedziec co ijak
pozdro
<
 

TripleX

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 10, 2006
Posty
715
256 to predkosc około 30kB,zreszta podziel sobie 256 na 8 i masz w kB (oczywiście mniejwiecej),na zwiekszenie transferu jest wiele sposobów,od najprostrzego czyli od wykupienie abonametu na szybsze łącze przez troche trudniejsze lecz niewymagające myslenia zmienianie adresów fizycznych karty sieciowej po też wmiare proste ale zmuszające do działania szare komórki zmienianie adresów IP.
(mozna łączyć ze soba rózne rzeczy,wrazie gdyby pojedynczo nie dawały rezultatów)
 

kamcio2603

Użytkownik
Dołączył
Marzec 29, 2008
Posty
1
mozesz wlasnie IP zmieniac lub adres mac karty radiowej

np.u mnie w radiowce sa przydzielane adresy ip razem z adresem mac firma przyjezdza i wklepuje nowy IP oraz nowy MAC to wszystko dziala na urzadzeniach Dlink

a radiowki RAlinka :gazeta:
 

ziomalyo

Użytkownik
Dołączył
Październik 30, 2007
Posty
3
aha ale 20-30 kilo bitów a nie bajtów
ip to chyba jest publiczne bo rapidshare ciagle zapchany
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
IP w radiowce pewnie masz zewnetrzne. Czyli, jak ktos z Twojej siieci sciaga to ty czekasz
<
 

rafcio518

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 14, 2008
Posty
1
Jak ktoś z twojej sieci ściąga a ty nie możesz to jest wewnętrzne ip a nie zewnętrzne.
 

Kopaczka92

Użytkownik
Dołączył
Luty 2, 2008
Posty
274
Jeżeli masz router to istnieje prawdopodobieństwo że właśnie w nim masz założony limit szybkości download. Ja tak mam i mam ustawioną na 100KB/s i wiecej mi download nie leci ale jak sobie chce coś ściągnąć to zmieniam ograniczenie na 800KB/s i leci tak po 400-500 więcej nie poleci bo nie mamy wydajnych serwerów
<
xd
 
Do góry Bottom