Radio

FDJ

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2005
Posty
1044
Na irc nie wchodzicie gdzie mozna normalnie pogadac i sie czegos dowiedziec dlatego nie jestem za takim pomyslem po za tym glupota.
 

B33RK4

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2007
Posty
598
hehe, dobre hm.. ciekawe jakby to wygladalo.
Moge jedynie sobie to wyobrazic.
FDJ, D0han i Korniczek, siedzacy za mikrofonami, odpowiadają na najczestsze pytania: "jak zHACKOWAC w Tibi hahahahahaha"

Zabawne byloby
smile.gif


Tak na jedna Sobote zrobic takie radio dobra rzecz, niezly ubaw
smile.gif
 

Volkerbird

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2006
Posty
61
Jeśli chcecie mówić o Tibii to Wasza sprawa. Chodziło mi raczej o takie "tutoriale" w radiu.
 

Dark Smark

Były Moderator
Dołączył
Kwiecień 29, 2006
Posty
1953
Już to widzę:
Modzi prowadzą audycje czytają posty, odpowiadają LIVE... :hahaha:

A wieczorem KABARETY posty czytane z działu
"Głupie pytania i jeszcze głupsze odpowiedzi. - spora dawka humoru" )

Modzi czytają exploity, konfiguracje programów, odpowiadają na korespondencje (PW)

Modzi czytają kody źródłowe, a w tle muzyka z matrix...

Myślę że to niepotrzebne i nie wypali...
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
a co by bylo w tej Tv ?
<

7 A.M. pogoda wiatr o sile 10000 juli bedzie wial ze strony glownego serwera tpsa na czestotliwosc 1024 mghz
8 A.M. podruze kulinarne Breakera czyli jak usmarzyc jajka na procku
<

7 P.M. ( dobranocka ) przygody biednego admina tibii
<

10 P.M. ( dla doroslych ) wlam na strony XXX
<



ale aczkolwiek ciekawy pomysl
<
:D:D

Pozdro
 

breaker

Użytkownik
Dołączył
Luty 26, 2005
Posty
77
mnie tez
<
np. na swieta by modzi koledy spiewali
<
:D :hahaha: albo cos w stylu szansy na sukces
<
chórek haksiorski
<
:hahaha:

Pozdro
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
nowy gatunek muzyki -> szum wentylatora i procesora z elementami "piszczenia" modemu :glupek2:
 

Wojtek

Były Moderator
Dołączył
Maj 23, 2007
Posty
546
No radio to jest nawet niezły pomysł. Nikt nie mówi że musi ono być 24/7. Mój kolega z klasy prowadzi radio internetowe (szkolne) coś takiego że trzeba w winampie wcisnąć CTRL+U i wpisuje sie jego ip:port no i można słuchać xD np na samej górze strony leciał by taki pasek:


Audycja radia Haker.com.pl dziś od 10 do 15 Dj (no i ktoś kto to prowadzi) xD
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
ciekawe, kto będzie siedział przy mikrofonie. Może lepiej auducję telewizyjną. kamerka na monitor i pokazujemy jak hakujemy XD
 

D0han

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 27, 2005
Posty
975
Macie bujną wyobraźnię.
Chyba nie myślicie, że mamy jeszcze czas na siedzenie przed kompem i czytanie wam bajek? Mamy wystarczająco dużo własnych zajęć, czasami nawet na forum nie ma za bardzo czasu.
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
a moze by zrobic osobny topic z fotami swoimi? co o tym myslicie? czy moze to forum jest zbyt "publiczne" i nie pasowalo by
 

proxima

Były Moderator
Dołączył
Marzec 9, 2007
Posty
651
E....nie....fajne jest takie niewiedzenie z kim gadasz czy czyje posty czytasz. To część magii świata wirtualnego. A jak ktoś by chciał czyjeś zdjęcie to sobie na pm poprosi
<

Poza tym to jest forum a nie galeria
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
na ilu forach juz wymienianio sie swoimi fotami :whoeva:
mozna by dac ze np od ktoregos dnia rejestracji zeby kazdy nie mogl ogladac tych fotek. Sluzylo by to integracji... ale tak wlasciwie po co. Teoretycznie forum stalo by sie bardziej takie rodzinne niz ksztaltem przypominajace jakas instytucje panstwowa do ktorej wochidzmy, nikogo nie znamy, pytamy, dostajemy odpowiedz i wychodzimy. No ale jezeli nie to nie
 

PHmaster

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 17, 2007
Posty
329
omg, a po co są avatary... jesli masz trochę wyobraźni, to już po avatarze możesz wyobrazić sobie z kim rozmawiasz.
Avatar mówi o userze ;D
 

d3vil

Były Moderator
Dołączył
Lipiec 25, 2005
Posty
495
Originally posted by PHmaster
omg, a po co są avatary... jesli masz trochę wyobraźni, to już po avatarze możesz wyobrazić sobie z kim rozmawiasz.
Avatar mówi o userze ;D
No, mój awatar mówi o mnie nadzwyczaj dużo.
D0hana tak samo ;]

Nie róbcie tutaj fotki/grona/epulsa czy innego klona, radia raczej nie będzie (bo i po co?). A moich zdjęć (i pewnie sporej części forum również) po prostu nie dostaniecie ;]
 
Do góry Bottom