Ram ddr (1) 2x1Gb

interactive

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2008
Posty
128
Czy mogę kupić 2x1Gb ram DDR 1 do płyty głównej (via-P4X400-8235) ta płyta ma bios z 07/22.03 r. firmy Phoenix,LTD wersja:6.00 PG. Czy ta płyta obsłuży tyle ram i czy się obejdzie bez aktualizacji biosu.
smile.gif
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
via-P4X400-8235 to chipset a nie model plyty glownej a swoją drogą odpowiedź pewnie jest na stronie producenta :) A aktualizacja biosu to 2 minuty roboty.
P.S na serio z Tokio jestes ?
 

Alliata

Użytkownik
Dołączył
Listopad 3, 2007
Posty
378
tasmanek,aktualizowałeś chociaż kiedys bios ze mowisz ze dwie minuty.Bo bzdury gadasz.Bios trzeba po woli z głową zaktualizować bo jeśli coś źle zrobimy to płyta leci na śmietnik.

Podaj nam lepiej model karty,Jeśli to nowa płytka lub ma z 2-3 lata to spokojnie powinno wejść.
 

Kakashi-

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 15, 2008
Posty
3
płyta ma określoną pojemność na pamięć, jeśli ma mniejszą niż to co wkładasz(2GB+to co masz) to ci nie wejdzie, a aktualizacja biosu nic nieda
 

tasmanek

Użytkownik
Dołączył
Lipiec 6, 2008
Posty
68
No aktualizowalem i to z 50 razy jak z 4 lata temu pracowałem w serwisie kiedyś = biosy do płyt głównych i kart graficznych i nigdy z tym wiekszego problemu nie miałem.
Dla pewności zobacz w książeczce do płyty głównej albo na stronie producenta, powinno 2 giga obsłużyć.
A po chipsecie płyty głównej raczej do tego nie dojdziemy, potrzebna jest firma i model.

Pozdro
 

interactive

Użytkownik
Dołączył
Maj 6, 2008
Posty
128
Dzięki jutro kupuje ram jesteś super
<
A czy ta płyta obsłuży Pentium 4 3,2 Ghz?
<
.
tasmanek napisał:
via-P4X400-8235 to chipset a nie model plyty glownej a swoją drogą odpowiedź pewnie jest na stronie producenta :) A aktualizacja biosu to 2 minuty roboty.
P.S na serio z Tokio jestes ?[/b]
P.S Tak jestem z Tokio.
 
Do góry Bottom