RapidShare, czyli ściąganie za free przez radiówke

neroxa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2007
Posty
8
Witam
Jest taka sprawa, mam radiówkę, stałe ip i dużą chęć ściągania z serwera rapidshare
smile.gif
.
Te cechy uczyniły że wymyśliłem sobie pewną teorię jak to zrobić, teraz pytam was czy to możliwe a mianowicie :
Po każdym ściąganiu muszę oczekiwać 60 minut na następny plik,
a gdybym miał ok 4 adresy ip do dyspozycji ?(aby zmieniac je przemiennie, gdy jedno oczekuje 60 min to na następnym bym sciagał)
I tutaj jest haczyk, czy admin może mi jakoś przydzielić 4 adresy ip mojemu adresowi MAC karty ? oczywiście żebym mógł zmienić sam te adresy, np. w następnym logowaniu niech dhcp mi przydzieli następny adres z puli
smile.gif
?
Czy da sie jakoś coś takiego lub podobnego osiągnąć ?
 

Matheex

Użytkownik
Dołączył
Maj 1, 2007
Posty
94
polecam wchodzic przez serwis www.proxylist.xt.pl i masz za free i bez limitow sam korzystam bo mam radiowke. wystarczy ze wybierzesz serwer i wkleisz link z ktorego chcesz cos pobrac i smiga
 

WunD3r

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
54
ludzie umiecie czytać ? no prawda troche tematów jest ,ale warto pogrzebać zawsze się coś ciekawego znajdzie
 

neroxa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2007
Posty
8
WunD3r czy ty umiesz czytać pytania w poście?? ;/ czy tylko nabijać sobie posty przez głupie odpowiedzi ? :pPP

Ps. THx za powyższe odpowiedzi ale prosze jeszcze o główną odpowiedź na pytanie znajdujące się na samym początku tematu:)
 

WunD3r

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 25, 2007
Posty
54
Originally posted by neroxa
WunD3r czy ty umiesz czytać pytania w poście?? ;/ czy tylko nabijać sobie posty przez głupie odpowiedzi ? :pPP

Ps. THx za powyższe odpowiedzi ale prosze jeszcze o główną odpowiedź na pytanie znajdujące się na samym początku tematu:)

a czy ciężko ruszyć sie i popatrzeć bo widzę że wszyscy na łatwizne idą i piszą odrazu po zalogowaniu
 

neroxa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2007
Posty
8
"WunD3r czy ty umiesz czytać pytania w poście?? ;/ czy tylko nabijać sobie posty przez głupie odpowiedzi ? :pPP "
To było pytanie retoryczne na które sobie sam miałeś odpowiedzieć a nie dalej nabijać sobie posty, jak możesz mi pomóc w jakiś sposób-to napisz, a nie zaśmiecaj forum słowami które prowadzą głównie do "poszukaj na google" :/
 

Kanciastoporty

Były Moderator
Dołączył
Grudzień 19, 2006
Posty
1137
jak korzystacie z tego proxy to pojawia wam sie token? bo wydaje mi sie ze nie powinien ;]
 

piter358

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2007
Posty
1
Witam. Jestem tu nowy jak widać
smile.gif
No więc chodzi mi o to że na www.proxylist.xt.pl nie znalazłem rapidshare. Może jestem ślepy, ale szukałeem z 10 razy i nic. Przydałby się screen albo jakaś podpowiedż. Tylko nie uważajcie mnie za jakiegoś DOWNA ;D
Z góry dzięki
<
 

s0luti0n

Użytkownik
Dołączył
Październik 6, 2007
Posty
18
-.-
Tam wybierasz serwer proxy nie rapidshare!!!Te wszytskie proxy sa do niczego. Musisz miec high animous!!!

omg...DOWN...
 

spycigniewwoods

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 24, 2007
Posty
30
Jeśli chodzi o posiadanie więcej, niż jednego IP na jednym interfejsie - oczywiście jest to możliwe. Przykładowo pod Linuxem nazywa się to IP aliasing. Dodatkowo, po tym samym Linuxem można także ustawić, żeby odpowiednie aplikacje, odpowiednie grupy, etc. miały ruch trasowany przez odpowiednie IP. Jest to opisane w Advanced Routing HOWTO. Pod Windows XP aliasing jest zdaje się możliwy, ale nie zaawansowany routing, choć może się mylę i mnie ktoś poprawi - bo nie wiem.
 

zerocool

Użytkownik
Dołączył
Luty 25, 2007
Posty
141
Originally posted by Matheex
polecam wchodzic przez serwis www.proxylist.xt.pl i masz za free i bez limitow sam korzystam bo mam radiowke. wystarczy ze wybierzesz serwer i wkleisz link z ktorego chcesz cos pobrac i smiga


z tym ( www.proxylist.xt.pl ) jest jeden problem jak sprawdzalem wszystkie servery to dzialaja tylko chyba dwa no i jak ktos tez z jakiegos skozysta to nie zbyt sie przydaje ta stronka ale to zawsze cos.

Jednak jakby ktos znal jakis inny sposob zeby sciagac bez limitow przez radiowke to prosze i jakies porady
<

Z gory dziex
smile.gif



Pozdrawiam :faja:
 

neroxa

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 15, 2007
Posty
8
Sposób na radiówke

Ja znam fajny sposób na rapidshare przy radiówce
smile.gif
.

Sieć zabezpieczona przez filtracje MAC
1. Gdy ściągamy plik z rapida, z naszego ip, to musimy odczekać te nieszczęsne przerwy ...
2. Można sobie znaleźć commview`em adresy Mac uzytkowników swojej sieci
smile.gif
, zmienić sobie swojego Mac`a z karty wifi, na znaleziony przez commview i ściągamy z czyjegoś "łącza".(z innego ip)

Im więcej użytkowników w sieci wifi, tym lepiej dla nas
smile.gif


Już tego nie robie bo mam premium, ale jak by co to dość dobry sposób
smile.gif
 

lade

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 29, 2007
Posty
480
2. Można sobie znaleźć commview`em adresy Mac uzytkowników swojej sieci , zmienić sobie swojego Mac`a z karty wifi, na znaleziony przez commview i ściągamy z czyjegoś "łącza".(z innego ip[/b]

mozna tez uzyc adcanced ip scanner, ale jakw eim radiowka ma chyba zewnetrzne IP, czyli kazdy uzytkownik radioki ma to samo IP. Np. masz IP 10.158.22.188, inny user ma 10.158.22.189, a Wasz zewnetrzny adres to 255.896.471.3. Chyba ze ta lokalna siec niema zewnetrznego w co watpie
<
 
Do góry Bottom