RAT bez portforward'ingu? Zapłace :)

SampleH4x

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2012
Posty
8
Hej!
Poszukuje trojana który nie potrzebuje otwartego portu 82.
Może nawet być VPN (byle wszystko działało).
Może również być coś co pomoże mi zhackować router :)

Dlaczego nie mogę odblokować portu? http://www.elnetix.pl/
Admin zablokował port 82 , gdyż ludzie wysyłali na LAN'ie wirusy (tak mi powiedział gdy prosiłem o odblokowanie)
Stwierdził , że port jest odblokowany . Jednak gdy wchodzę na CanYouSeeMe.org okazuje się , że port jest zablokowany.

Próbowałem już Loki RAT , DarkRat które są na zasadzie PHP . Niestety nie działały...
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
A probowales zwykle RATy typu Spy Net, CG, Dark Comet itp? w nich mozesz ustawic sobie port nasluchiwania, obczaj ktory masz otwarty i na nim leć ;D
Nie wiem czy sie nie myle, ale can you see me pokaze ze port jest otwarty jezeli dany program bedzie go akurat uzywal. Mam na mysli ze zalozmy do torrenta masz przeforwardowany 65555 i póki nie odpalisz klienta torrenta can you see me pokaze Ci ze masz zamkniety. Tak mi sie wydaje, poprawcie mnie jesli sie myle ;D

Pozdro,
Dano
 

SampleH4x

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2012
Posty
8
A probowales zwykle RATy typu Spy Net, CG, Dark Comet itp? w nich mozesz ustawic sobie port nasluchiwania, obczaj ktory masz otwarty i na nim leć ;D
Nie wiem czy sie nie myle, ale can you see me pokaze ze port jest otwarty jezeli dany program bedzie go akurat uzywal. Mam na mysli ze zalozmy do torrenta masz przeforwardowany 65555 i póki nie odpalisz klienta torrenta can you see me pokaze Ci ze masz zamkniety. Tak mi sie wydaje, poprawcie mnie jesli sie myle ;D

Pozdro,
Dano

Dzięki :) Może jakiś tutorial, do wyżej wymienionych RAT'ów oraz jak sprawdzić porty ? :)
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Ja uzywam od prawie 2 lat CyberGate, i moge Ci smialo powiedziec zebys srał na wszystkie opinie o Cybergate ze niby szybko zrywa połączenia, mam paru ludzi ktorych data infekcji wskazuje na 2010 rok, jak ktos nie wierzy moge skrina dac. Moze nie nalezy do najstabilniejszych ale jak dobre ustawienia zastosujesz a ktos nie jest jakis super ogarnięty i nie robi formata co 3 miesiace to mozesz smialo uzywac. No i obsluga tez jest raczej prosta. Tutoriali o CG masz tu na forum duzo z tego co widze to nie bede pisal kolejnego, musisz sobie poprostu sciagnac i poprobowac. A port przekieruj sobie obojetnie jaki na routerze (192.168.1.1 standardowo) najlepiej TCP i UDP i potem zostaje juz tylko probowanie czy dziala, dobrze jak masz 2 komputery w domu a jak nie to albo Virtual Machine albo poprostu odpalaj wirusa u siebie na kompie i sprawdz czy wszystko dziala, tylko praktyka sie liczy :)

Jak jakies pytania to pisz na PM

Pzdr,
Dano
 

SampleH4x

Użytkownik
Dołączył
Luty 10, 2012
Posty
8
Przywracam temat. :p Dalej nie mam RAT'a ...
Czy ktoś ma może lista, z portami które mogą być używane przez trojana? (xtreme rat 3.1)
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
witam, przepraszam że nie na temat, ale ma ktoś działającego CyberGate'a?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Sa tez wersje pocrackowane ;) Polecam 1.07.5 :>
A co do autora tematu to nie bardzo rozumiem dlaczego zajmujesz sie softem ktorego nikt nie zna i nikt nie udoskonala skoro masz na horyzoncie kilka dobrych trojanow o ktorych juz pisalem we wczesniejszych postach :)

Pozdrówka
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Nie wiem czy wydanie na program ponad 600 zł to najlepsze wyjście ;) Co do wersji scracowanej poszukam ;) Dzięki za odpowiedź Panowie.
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
Nie kupuj czasem Cybergejta za 600 zl... :D Poszukaj scrackowanej (Nie wysle Ci swojej bo jak to bywa w tej tematyce, wykrywa mi w niej jakis syf mimo ze uzywam jednej wersji od ponad 2 lat :D ) albo jak juz kup BlackShades, chyba 60$ kosztuje tj. 180 zl ;]

Pzdr;]
 

ert123

Użytkownik
Dołączył
Listopad 29, 2010
Posty
28
Dzięki za odpowiedź. Ma ktoś porównanie miedzy BlackShades a Cybergate? Czym się różnią i który bardziej polecacie?
 

DanoPlurana

Użytkownik
Dołączył
Marzec 16, 2007
Posty
246
BlackShades lepszy ale platny, Cybergate darmowy (wiem ze jest platny, nie mialem okazji przetestowac i na pewno bym go nie kupil za tyle kasy) ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma, spelnia swoja role bardzo dobrze, a przede wszystkim jest za darmo :D Co do zalet Blackshadesa najwieksze z nich to stabilnosc, ktorej cybergejtowi nieraz brakuje i spreading przez LAN Usb P2P i inne, tez brak w cybergejcie. CG posiada tak naprawde wszystko czego potrzebujesz aby w pelni przejac komputer ;p
 
Do góry Bottom