Razor 1911 ! Jak On To Zrobił ?

Lachowicz96

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
8
Witam Witam xD Dzisiaj zwracam się z pytaniem do do osób które widziały logo Razor 1911 z Gta IV takie jak to na filmie u dołu. Powiedźcie mi jak coś takiego zrobić ? jak on to zrobił ? wgl na jakiej zasadzie to działa. Gdy odpala się Gta IV najpierw wyskakuje takie logo. Czy to jest zapisane w pliku .exe czy w innym? jak takie coś zrobić może są gdzieś w internecie toutoriale jak to zrobić nie wiem nie szukałem ponieważ nie wiem jakie zapytanie wpisać. Więc powiedźcie mi jak to zrobić. marzyło mi się takie w pliku .exe ze po prostu włączam taki owy plik i wywala mi na pulpit takie cÓś. niezły szpan :cool: Pozdro.

 

Fikoł1910

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 18, 2010
Posty
11
hmm też jestem ciekaw, moze ten jego crack to połączone pliki i najpierw odpala się to a dalej idzie gra.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
Dołączam się do pytania, zawsze interesowały mnie jego animacje itp. chodz w sumie to nie jest takie ciężkie to niektóre jego animacje są naprawdę dobre.

Puki co to takie animacje robi się w GDI, jednak nie wiem jak :( moze ktos nas naprowadzi?:)
 

hxv

Były Moderator
Dołączył
Sierpień 9, 2006
Posty
797
Po pierwsze, Razor1911 to nie 'on' tylko scenowa grupa wydająca pirackie gry i właśnie dema. Co do samej animacji - to wcale nie takie proste, animacja nie dość, że musi być efektowna, to jeszcze ma zajmować jak najmniej miejsca, zazwyczaj od kilku do kilkudziesięciu kilobajtów.
Co do samego uruchamiania - plik z demem jest zapewne w katalogu z crackiem i gra włącza go przed uruchomieniem (chociaż zdaje mi się, że taki dodatek zintegrowany z crackiem byłby naruszeniem zasad scenowych).
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
w sumie od czegoś jest biblioteka 1911.dll, tylko w czym takie animacje robić, GDI zbytnio o tym nic ciekawego nie znalazłem, jak rysowac prostokąciki, kółeczka, wczytac bitmapki, no chyba nie tak.
 

Lachowicz96

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 4, 2011
Posty
8
hmmm... a ja sobie tak myślę że z tym tematem mozna by sie zglosic do samego tworcy. 'Skidrow' widze ze ma swoją strone http://www.skidrowgames.com/ i widze ze ludzie zadają w komentarzach pytania i admin nawed odpowiada to może i 'Razor 1911' też ma taką strone i uchyli nam rąbka tajemnicy ? Nieduze szanse aby tak sie stalo ale kto wiee ..

Lub ...

Zdobyc tego crack'a i rozłozyc go na cześci pierwsze ? ;O
Widziałem kiedyś porgram dzieki ktoremu można mniec wgląd w pliki .exe i .dll jakis koles na spryciarze.pl to opisywał
 
Ostatnia edycja:

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
No właśnie. Ale dzwięk to nie problem, nawet mp3 można wrzucić i bedzie, lub jakiś ładny MID, gorzej z grafiką.
 

Legalnl

Użytkownik
Dołączył
Październik 8, 2008
Posty
828
no ale flash to wiesz, flashem to raczej robione nie jest, tylko programowo zapewne, flash ma taki specyficzny wygląd, idzie poznać co jest we flashu. Zresztą te intro to tylko jedno z niewielu, prawdę mówiąc gorze intro, bo Razor mają dużo lepsze. Tylko jak robią?
 
Do góry Bottom