RegEdit wyslany poczta

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Mam taki problem
Mam regedita ktory mi udostepnia taki katalog jak chce tylko teraz mam problem jak to zrobic zebym mugl to wysla poczta jako zalacznik i ta osoba dodal to do rejestru tak zeby sie o tym nie pokapowala
bo jak sie uruchomia ten plik to jest pytanie czy chcesz dodac wpis do rejestru
I pytanie czy jest jakas mozliwos ominiecia tego tak zeby to sie stalo niezauwazalnie najlepioej podczas uruchomiania jakiejs fotki
<
 

Major

Użytkownik
Dołączył
Sierpień 6, 2002
Posty
156
ehh

Yogi zapewne identyczny plik co ma erduszek"znajdziesz na ftp tutejszym --> plik ejestr
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Czyli co mowiecie ze nia ma takiej mozliwosci zeby to wgrac w rejest bez wiedzy ofiary
 

gnom

Użytkownik
Dołączył
Listopad 16, 2002
Posty
46
ej serduszek a co ci z tego nawet jak mu "wgrasz" ten klucz itd jak ten klucz dziala tylko i wylacznie na lanie. udostepnia on zasoby typu C$ , D$, ADMIN$ a przez inet nic ci to nie da juz lepiej wes mu jakiegos trojana poslij.
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Ale tu chodzi wlansie o siec lan potrzebuje zdobyc pare plikow z kompa takiego kola i nei wiem jak to zrobic tak zeby on nie wiedzial wogule o niczym
<
<
<
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
A nie da sie zrobic takiego patenta zeby ten pliczek wladowac gdzies do jawy i np. jawa suie pyta mnie "masz na imie xxx" i jezeli klikniesz tak to poszed plik do rejestru. bo ikonke mozna zmienic tego pliku gorzej z zaptaniem jest
 

--==Yogi==--

Użytkownik
Dołączył
Marzec 2, 2003
Posty
137
Albo mam jeszcze lepszy patent mozna w delphi napisac jakas gierke np.kulko krzyzyk i dajesz na start nowa gra on cie pyta czy na pewno ty dajesz TAK i pliczek sie dodaje do rejestru
<
DOBRE
<
jak mi sie uda t ozrobic to powiadomie was
<
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Hehehe tak tez mozna jak umiesz programowac to dla ciebie to pewnie nie ma problemu ja dopiero zaczynam bawic sie w to i mam nadzieje ze mi sie uda
<
<
<
<
 

spy

Użytkownik
Dołączył
Marzec 24, 2002
Posty
543
qrde kombinujecie jak kon pod gore =]

odp1. da sie! wystarczy crakowac plik regedit.exe ;] i ofiara nie dostanie komunikatu TAK or NIE =]

inny sposob:
Zgraj sobie Yab (to jest dropper) czyli ma mozliwosc dodawania wpisow do rejestru !!!

Potem nazywasz to Sexi_laska.scr dajesz ikonke JPG, i przy pomocy SE ladujesz mu fotke ;]

Albu udostepniasz ja w LANie jako (auto cenzura) fotki ;] (oczywiscie mozesz dodac jakas fotke ;] )

odp2.
Jesli kolo ma XP to ma tez FTP =] (kazdy XP ma wbudowany server FTP) wlancza sie go wpisem do rejestru ;]
i z PC kolegi robisz normalny zwyczajny server FTP !

ok n2ra.
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Wiesz co ja jestm tu bardzo poczatkujacy i nie wiem zabardzo co to jest droper (wnioskuje Yab nazwa dropera)
Mam taka prosbe czy muglbys mi to opisac dokladniej i wogule podac pelne nazwy programow (co to jest SE)
<
<
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Originally posted by spy
qrde kombinujecie jak kon pod gore =]

odp1. da sie! wystarczy crakowac plik regedit.exe ;] i ofiara nie dostanie komunikatu TAK or NIE =]

inny sposob:
Zgraj sobie Yab (to jest dropper) czyli ma mozliwosc dodawania wpisow do rejestru !!!

Potem nazywasz to Sexi_laska.scr dajesz ikonke JPG, i przy pomocy SE ladujesz mu fotke ;]

Albu udostepniasz ja w LANie jako (auto cenzura) fotki ;] (oczywiscie mozesz dodac jakas fotke ;] )

odp2.
Jesli kolo ma XP to ma tez FTP =] (kazdy XP ma wbudowany server FTP) wlancza sie go wpisem do rejestru ;]
i z PC kolegi robisz normalny zwyczajny server FTP !

ok n2ra.

A ja mam pytanko odnosnie Yaba. Sciagnalem i nawet nauczylem sie go obslugiwac (co prawda nie wszystko umiem wiec jakby ktos znal jakis faq do tego progsu to adres mile widziany). Binduje sobie destruktora, twojego trojanika i jakas fotke. Zbindowane, elegancko wszystko ladnie pieknie, ale jak skanuje antyvirem to znajduje virusa! I za cholere nie wiem czemu. Skanowalem pliki z osobna i vira nie bylo. Vir sie pojawia dopiero po zbindowaniu! I to po zbindowaniu TYCH konkretnych plikow - ikazdego z osobna jak binduje z fotka to vir tez jest -(zbindowalem cafeiniego, dantona, prosiaka i netbusa2.0 z fotka i nic nie wykrywal). Bindowalem juz na rozna metody, rozne opcje patrzalem ale NIC nie pomagalo. Ten vir to "W32.Slackdor.dr". Jestem o tyle zdziwiony, ze jak bindowalem trojany przez AV wykrywalne to bylo cacy a jak te 2 niewykrywalne to sie zuca! Jak ktos zna to FAQ (lub bylby tak mily i co nieco z tego progsu opisal- chodzi o dodawanie do rejestru i inne opcje, co prawda jest help ale ang to ja znam po lebkach) lub wie czemu nagle sie pojawia vir vidmo to bede wdzieczny!
Pozdrawiam
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Ja tez mam problem z tym binderem Yab bo jak z pliku rejestru zrobilem exe i gdzy go uruchamiam to po ponownym uruchomienie nic mi sie nie udostepna i nie wiem co jest grane nie wiem moze ja cos zle robie
<
<
 

Shawoo

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 23, 2002
Posty
34
Moglby ktos troche lepiej wytlumaczyc z tym Yab. Bo normalnie zbindowac to ja potrafie tylko z tym rejestrem itd. :oops: i jak zrobic zeby
po otwarciu pliku rejestru nie ukazywal sie ten komunikat .
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Albo można zrobić taki myk że np. Kolesiowi niechodzi jakiś program albo gierka to ty mu muwisz że masz cracka i że trzeba go uruchomić żeby pewne znaki dodały sie do rejestru i wtedy wszystko będzie ok ta osoba uruchamia ten plik a ty możesz ściągać już wszystko co ci się tylko podoba
<
. A jeżeli ta osoba się domyśli (znaczy się gra nadale nie bedzie gdzialala) to powiedz " Nieiwem u mnie wszystko dziala pewnie masz cos zwalone z gra albo z kompem ;("
smile.gif
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
Tak tylkoze ja chce pzreprowdzic taka akcje zeby on nie nabral ani troche jakichkolwiek podejrzen a jak sprubije i on sie skapnie to koniec juz mu nie wejde na kompa za pomoca rejestru
Ale ogulnie pomysl jest dobry hehehe
<
<
<
<
 

Maverick

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 1, 2002
Posty
190
Originally posted by James
Albo można zrobić taki myk że np. Kolesiowi niechodzi jakiś program albo gierka to ty mu muwisz że masz cracka i że trzeba go uruchomić żeby pewne znaki dodały sie do rejestru i wtedy wszystko będzie ok ta osoba uruchamia ten plik a ty możesz ściągać już wszystko co ci się tylko podoba
<
. A jeżeli ta osoba się domyśli (znaczy się gra nadale nie bedzie gdzialala) to powiedz " Nieiwem u mnie wszystko dziala pewnie masz cos zwalone z gra albo z kompem ;("
smile.gif

To jeszcze zalezy od kolesiabo ja zwykle patrze co do rejestru dodaje. Czy tak trudno wcisnac edytuj?
 

James

Użytkownik
Dołączył
Wrzesień 11, 2002
Posty
60
Originally posted by Maverick+--><div class='quotetop'>CYTAT(Maverick)</div>
<!--QuoteBegin-James
Albo można zrobić taki myk że np. Kolesiowi niechodzi jakiś program albo gierka to ty mu muwisz że masz cracka i że trzeba go uruchomić żeby pewne znaki dodały sie do rejestru i wtedy wszystko będzie ok ta osoba uruchamia ten plik a ty możesz ściągać już wszystko co ci się tylko podoba
<
. A jeżeli ta osoba się domyśli (znaczy się gra nadale nie bedzie gdzialala) to powiedz " Nieiwem u mnie wszystko dziala pewnie masz cos zwalone z gra albo z kompem ;("
smile.gif

To jeszcze zalezy od kolesiabo ja zwykle patrze co do rejestru dodaje. Czy tak trudno wcisnac edytuj?[/b]


Tak ale powiedz mi czy jakbys był przecietnym lamerem znaczy się userem
smile.gif
to czybyś wiedział o co chodzi z tym rejestem i co on oznacza.. i jak wogóle otwoży czy pozna że tam jest udostepnianie dysku c d itd. zobaczy jakieś literki cyderki kreseczki
<
 

serduszek

Użytkownik
Dołączył
Marzec 9, 2003
Posty
69
A powiedzcie mi jeszcze czy jest binder ktorego nie wykrywa NAV2003 bo on ma napewno AntyVira a pozatym zainfekowany plik nie pzrejdzie przez poczte w interi
To co proponijecie bo samego Pliku rejestru nie moge wyslac bo sie pokapuje o co chodzi Ale wsumie to moge z gra sprubowac
<
<
<
 
Do góry Bottom