rejestr win 98

R

roman

Gość
Zwracam sie z pytaniem jakie polecenie umiescic w pliku wykonywalnym bat pozwalajace dodac nowy klucz, wartosc w rejestrze?
Pomyslalem ze skoro mozna skopiowac rejestr lub jego fregment poleceniem regedit.exe /e/s to istnieje mozliwosc w podobny sposob cos dopisac do rejestru.
 
Y

ya

Gość
Mam cudzy
smile.gif
plik user.dat. Jak go przerobić na .reg?
 
H

HAKER

Gość
Hmmm... No to tak...

DO ya:

Jeżeli liczysz na programik to zapomnij, poza tym jak ty kcesz przerobić plik dat na reg to tak samo jak bys chcial przerobic zip na tiff. Jak chcesz coœ wprowadzić do rejestru musisz albo sam mieć to w rejestrze i wtedy tylko eksportujesz klucz rejestru. Albo piszesz plik reg odm zera.

Do roman:

Do rejestru możesz coœ dopisać zupelnie prosto wystarczy ze bedziesz mial kawalek swojego rejestu w pliku *.reg i go uruchomisz na czyimœ kompie wtedy i on bedzie mial takie ustawienia jakie i ty masz, a jeżeli nie mozesz miec danej wartosci w swoim rejestrze to po prostu napisz taki plik np. w notatniku i zachowaj jako *.reg.

DO obu:

Jeżeli chcecie niepostrzeżenie uruchomić na czyimœ kompie plik *.reg ktory bedzie w postaci *.bat to pomyslcie o binderach przecież po to one sš! Poniżej zamieszczam probke rejestru jak chcecie wiecej to sprawdŸxie w swoim rejestrze.



REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstallICQ]
"DisplayName"="ICQ"
"UninstallString"="C:pROGRA~1ICQICQUninstall.EXE"
 
R

redmaster

Gość
widze fachowca

Hacker widze ze sie orientujesz w rejestrach. Mam do Ciebie pytanie jak zrobic wpis do rejestru odnosnie odswiezania. Chodzi mi o to by zrobic wpis co najmniej 85 hz. Na nwidiach da sie to zrobic. Kombinowalem ale jedyne co wykombinowalem to, stracilem wizje
smile.gif
Zadalem to pytanie na glownym ale nikt mi nie odpowiedzial
<
 
R

roman

Gość
do redmaster czy probowales z
hkey_local_machineenummonitor(nazwa monitora i jeszcze jakis klucz)MonitorRanges
nie jestem pewien ale to chyba to
wartosci ciagu wygladaja mi na odswiezanie
 
Do góry Bottom