Reklamy na Lycosie... warto ryzykować?

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Zdażyło sie wam że usunęliście reklamy na Lycosie a potem wam konto zablokowali ? Bo nie wiem czy sie opłaca usuwać jak potem mają konto zablokować i np. przepadnie całe forum z postami ;/ .
 

Specnaz

Użytkownik
Dołączył
Styczeń 3, 2003
Posty
74
Ja osobiscie nie spotkalem sie zeby konto zablokowali.Ale te reklamy mnie jakos nie wnerwiaja,mozna sie przyzwyczaic.Jesli chcialbys usunac je to wez pod uwage ile stron jest na ich serwerze....Oni nie sa w stanie kazdej strony po kolei sprawdzac czy wszystko jest ok.
 

Destruktor

Użytkownik
Dołączył
Kwiecień 26, 2002
Posty
112
Ja mam forum na Lycos już 3 miesiące i od samego początku nie mam reklam. I NIC
<
 

Andrevus

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 12, 2002
Posty
213
Ja mam na lycosie od ponad roku i po poł roku mi włączyli te reklamy...ale mozna je obejsc w łatwy sposób...wystrczy ze w katalogu głównym utworzymy jakiś folder do którego wrzucimy właściwie pliki strony, wydłuży nam sie adres ale za to nie bedziemy miali reklamy (tak ja zrobiłem kiedyś z phpnuke i reklam nie miałem), bo reklamy "wlączją " sie po odwołaniu do pliki inex.html htm php, w katalogu głównym strony. I to na tyle,
p.s. konta nie usunęli
 

Kamilek

Użytkownik
Dołączył
Grudzień 24, 2003
Posty
98
Hmm... to chyba ten sposób Andrevusa będzie najlepszy, bo jak sie wkłada skrypty na omijanie to one chyba tylko na IE działają...
Chyba że zna ktoś na inne przeglądarki
<
?
 
Do góry Bottom